Srdeční puls plodu už lékař nenašel. Je ještě nějaká šance?

Zodpovězené
31. říj 2019

Dobrý den,

jsem v 8+6tt a před týdnem mi doktor potvrdil srdeční puls. Dnes jsem byla na kontrole a prý se vše vyvíjí jak má, jen prý včera se u plodu zastavilo srdce. Nenašel puls. Nechal to ještě ve mně a mám přijít za 2 dny.

Myslíte si, že ještě nějaká šance je? Už ani nezvracím.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jsou známé případy, kdy na UZ nebyla detekována v tak raném stádiu těhotenství srdeční akce a při další kontrole, kdy bylo těhotenství starší, se opět prokázala srdeční akce. Snad bude u vás vše v pořádku, držím pěsti.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová