Je ještě šance? Objeví se ještě srdce? Jsem v 8tt

teenyel
11. zář 2014

Holky prosim, potrebuji nazor....je jeste sance, ze to vyjde? Jsem v 7+4tt a dnes jsem lehce zakrvacela. Ale opravdu jen trochu. Byla jsem na kontrole u sveho doktora. Ten mi rekl,ze velikostne to odpovida, ze srdce jeste nevidi,ale ze to se jeste kuze objevit...ale ze je tam i riziko potratu....jela jsem tedy jeste jinam, abych slysela jeste jiny nazor. Pripadalo mi to nejake nekompletni. Ani kolik ma mm.... U druheho doktora mi bylo receno, ze odpovida 6+2tt, ze se to zastavilo a nenasel zadnou srdecni akci, ktera by uz mela byt....chtel me hned objednat na revizi. Odmitla jsem to, ze chci pockat jeste do 30.9.,kdy mam kontrolu u meho doktora....prosim,stalo se to nekomu? A jak to dopadlo? Mate nekdo povzbuzujici pripad, kdy male dorostlo a srdicko se objevilo? Kdy to nakonec prece jenom dobre dopadlo? Nechci se s tim smirit a vzdat se...

cukrik123
11. zář 2014

@teenyel ahoj, mě seto stalo před měsícem. Ale šťastný konec to nemělo po 11 týdnech

zuzana_ka
11. zář 2014

@teenyel
Ještě neházej flintu do žita, kdyby ti doktor řekl, že už všechny mimi mají v tomto období srdíčko, tak je to něco jiného....
A to, že je tam riziko potratu? Potrat hrozí snad po celou dobu těhotenství...
Držím pěsti

tarra27
11. zář 2014

@teenyel dej tomu všemu čas...někdy když mají dobrý UZ tak srdíčko videt můžou, někdy ho nevidí.....
ed nedelej závěry...a pkud si chceš být jistá, zajdi rán k lékaři at ti nabere hcg hormon z krve dnes (v pátek) a v pondelí....pokud se hcg zvedá...není se čeho bát...pokud by se snížovalo, tak je jasno....

do 30.9 bych nečekala...

mě se hcg zvedal pomalu od začátku a mimi ani videt nebylo.... a pak klesl a začala jsem krvácet sama...a nikam na výkon jsem nešla...

na revizi pokud není jo nutná bych nešla...ted jako...pokud se rozkrvácíš, počkala bych až to přejde...samozřejmě po porade s lékařem!!! nejlepe na special.centru, domluv si velkou nemocnici - kontrolu myslím...

tak se drž a nezoufej....držím pesti...

teenyel
autor
11. zář 2014

@tarra27 jo,to jsem si rikala,ze vyzkousim....porad se nechci vzdat, chci verit v zazrak....a nechapu,jak mi jeden doktor muze rict,ze velikostne odpovida a druhej, ze ne....nerozumim tomu....

vlajka1
11. zář 2014

I ja mam spatnou zkusenost. Tehotenstvi se prestalo vyvijet v 6+4 ani srdicko nebylo. Cekala jsem na zazrak, nestal se a v 8+1 se to ukoncilo revizi. Urcite bych doporucovala nechat si odebrat hcg a za dva dny zkontrolovat. Podle toho se jiste zjisti, jestli tehotenstvi prosperuje nebo ne...

teenyel
autor
11. zář 2014

@vlajka1 dobra....hned zitra rano v 7 se tam vydam na odber...

tarra27
11. zář 2014

@teenyel ber to tak, že nic není podlle tabulek...uvidíš....nechej si nabrat hcg zítra a za dva dny popř v pondelí a budeš mít jasno hned

teenyel
autor
11. zář 2014

@tarra27 jojo, vyzkousim to....a snazim se jeste povzbudit tim,ze rozdil muze byt proti posledni menstruaci a ultrazvuku az 2 tydny a je to v normalu....a tim, ze u nekoho se srdicko objevilo az dele. A ze pokud by to bylo 6+2,tak na nej muze byt brzy....snad...chci zazrak....

tarra27
11. zář 2014

@teenyel já ti rozumím...uvidíš....já se modlila a delám to i ted, at se dejí veci nejlíp pro me...

svoba
11. zář 2014

@teenyel krvácení může být nízko položenou palcentou. srdíčko se objevit ještě může. at ti dají utrogestan (ten hodně pomáhá na udržení) a ascorutin.
a doporučuju kontrolu hcg

dokument
11. zář 2014

počkej na kontrolu u tvého doktora. Mně řekli dokonce, že vůbec nejsem těhotná... za 14 dní tam bylo embryo a krásně mu tlouklo srdíčko, byl zdravý a celé těhotenství bez problémů. Neříkám, že riziko není, ale počkej radši na tu kontrolu.

teenyel
autor
11. zář 2014

@svoba dobre,dekuji za radu....zatim jdu aspon mackat citron do vody....
@dokument vyzkousim to hcg a kdyz bude stoupat, tak pockam na tu kontrolu....

svoba
11. zář 2014

@teenyel šetřete se!

teenyel
autor
11. zář 2014

@svoba budu....jsem na neschopence, tak budu polehavat....

pulecp
12. zář 2014

@teenyel Podívej se na manuálek FasterEFTu na mém fotoblogu a zpracuj tak to, jak se cítíš. A pokud budeš potřebovat nasměrovat jak a kam, tak ve skupině Emoční terapie se ptej🙂

teenyel
autor
12. zář 2014

@pulecp moc tomu v clanku nerozumim. A zatim se ospoutavam od negativniho mysleni a zkousim silu potitivniho mysleni. Chci verit,ze bude vse v poradku. Nadeje umira posledni,takze s terapii si jeste pockam,dokud to nebude odpiskane podle krevnich testu cerne na bilem. Ale velice dekuji za nabidku pomoci.

pulecp
12. zář 2014

@teenyel Právě k zbavení se negativních myšlenek a tvorbě místa pro pozitivní má metoda pomoci. S pozitivním myšlením to často je tak, že se snaží "zalehnout" (Jungův) Stín. Ale často to nefunguje (typická ukázka - film Kurz negativního myšlení). Jak Jung říká, Stínu neseberete energii tím, že ho skryjete, ale tím, že se s ním konfrontujete. Každopádně přeji ať se daří a podaří.

betka20
26. zář 2014

@teenyel tak jak to vypada? kamaradce našli srdíčko až v 10 tt očividně se sekli v tabulkách :(

teenyel
autor
26. zář 2014

@betka20 nedopadlo to......neměli ani možnost srdíčko hledat, protože jak jsem nedostala žádné léky, tak 2 dny po návštěvě lékaře jsem potratila.

akmitaf
26. zář 2014

@teenyel to mě moc mrzí, ale víš, možná líp teď než to třeba ukončit v 13 tt po genetice. Říkají, že tak brzy je to přirozený výběr. Určitě to výjde příště

teenyel
autor
26. zář 2014

@akmitaf jo, snad jo....snad to příště vyjde.

sulemina
26. zář 2014

zažila jsem to samé a po zkušenostech vím, že to už nikdy nedopadne v takovém týdnu pokud není srdce vidět dobře, plod by byl neživotaschopný, přitom všem ještě chvála samovolnému potratu

betka20
27. zář 2014

@teenyel to me mrzi :( ale jak pisou holky tak je to prirozeny vyber, priste to urcite vyjde. Lepsi nez pak zjistit ze je mimi postizene nebo tak... drzim palce, at to priste klapne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru