Kdy nejdýl se objevila srdeční akce?

kaccistar
3. lis 2016

Ahoj holky, dnes sem 9+1 a nebyla srdeční akce.. doktor říkal ale že plod odpovída spíš o 2 týdny míň.. moc šancí tomu nedávam, ale mám přijìt o týden.. má někdo pozitívní zkušenost?

kaccistar
autor
3. lis 2016

..ja osobne tomu už nádej nedávam :-/

pidalka12
3. lis 2016

Naděje umírá poslední. Věř, ze je vše v pořádku. Buď silná a nebud ve stresu. Hodně sil a štěstí 🍀❤

angelinie
3. lis 2016

U naseho prvniho miminka jeste v 9. tydnu srdecni akci doktorka nevidela, az o tyden pozdeji. A pokud je miminko mladsi (treba byla pozdeji ovulace), tak to se vubec neni cemu divit. Uvidite za tyden 🙂

kaccistar
autor
3. lis 2016

@angelinie tak to znie dobre, uvidíme čo teda u nás.. 😖

nikinnna
3. lis 2016

@kaccistar u nas týden těhotenství taky neodpovídá mestruaci. Podle menstruace bylo srdíčko v 9tt, ale podle ovulace 7tt...

bikiki
3. lis 2016

Verim, ze to dobre dopadne. Pokud si nejste jista, kdy predne byla ovulace, nemuzete hazet flintu do zita. Pokud byla ovu pozdeji, tak i srdicko se ukaze pozdeji.

kaccistar
autor
4. lis 2016

@bikiki to je pravda, tak uvidíme. Moja mudr. sa teda netvárila optimisticky ani trochu, ale v nemocnici doktor usúdil, že plod môže byť o 2 týždne mladší, alebo je už 2 týždne ukončený vývoj, že možné sú obe varianty a že na zákrok je ešte čas, že počkáme.. tak uvidíme čo budúci týždeň.. 😖

petraelis
5. zář 2023

@nikinnna jak podle ovulace? Jakože se to nepočítá od prvního dne poslední ms?

krisstina93
5. zář 2023

Záleží kdy byla ovulace. To vis? Mě třeba odpovídaly všechny děti o dva týdny méně, protože mám dlouhé cykly.

terulin
5. zář 2023

10+NĚCO podle MS... Už jsem měla vydanou žádanku do Podolí kvůli zamklému těhotenství. A teď mi tu běhá zcela nezamklá 5tiletka

mama_mila
5. zář 2023

Záleží, kdy byla ovulace, já to naštěstí měla vysledované, takže jsem věděla, že ani jedno těhotenství nebude odpovídat - první otěhotnění cca 23dc a druhé cca 29dc. Všechno bylo v pořádku.

petraelis
9. zář 2023

@mama_mila jak se to prosím počítá od ovu? To znamená, že vlastně nejsem v 8 TT ale nějakém 6?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru