Žádná srdeční činnost. Už není šance?

ela_ellie
13. srp 2020

Holky, dnes jsem sla na kontrolu, mela jsem zacit 12. Tyden, ale bohuzel dnes nebyla zadna srdecni cinnost a miminko je o dva tydny mensi... v utery mam kontrolu, aby se potvrdily/vyvratily obavy.. a ve stredu pripadny zakrok.. ma jeste nekdo zkusenost? Muzu porad jeste verit, ze to bude v poradku, nebo sance uz nejsou zadne? Muj pan dr je velice peclivy a ma letitou zkusenost.. nechce se mi proste uverit, ze minuly mesic bylo vse v poradku a ted je to jinak.. jsem z toho opravdu spatna.. hlavne zdravi vsem holky.. opatrujte sebe i ty vase mini lasky... ♥️♥️♥️

petrane
13. srp 2020

@ela_ellie mela jsem to stejne..akorat 11tt..doktor mi rekl,ze se mylil pouze dvakrat a poslal me na kontrolu do nemocnice,kde se to potvrdilo..drz se ❤

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@petrane on je ten muj prave velice peclivej a opatrnej a ma toho za sebou opravdu hodne.. takze myslim, ze je to proste tak... jen jsem z toho strasne rozbita.. ja vim, ze radeji takhle, nez aby se narodilo miminko s nejakou zasadni vadou.. ale musim to v sobe proste jenom vyresit.. dekuju moc... ♥️

rnika
13. srp 2020

NO počítala bych spíše s horší variantou... také jsem zažila, že jednou srdíčko tlouklo a na další kontrole už ne... 😔 Drž se, je lepší takto brzy než třeba za další dva měsíce, ale člověk se u toho trápí stejně...

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@rnika no, musim rict, ze me to vzalo fest.. ale souhlasim s tim, co pises.. ♥️

klokanka31
13. srp 2020

@ela_ellie To mi je líto... 😢 to je tvoje první těhotenství?

rnika
13. srp 2020

@ela_ellie Naprosto to chápu, já i když máme 4 krásné děti... tak na ty "dvě ", co od nás takhle odešly, zapomenout nemůžu... ale časem se s tím člověk srovná ❤

lachtanice86
13. srp 2020

Mela jsem to skoro stejně, kontrola v 11tt vše ok, o týden později jsem sla na 1.screening a ticho. Za 4dny jsem sla na revizi. V tvém případě bych na zázrak nevěřila

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@klokanka31 diky bohu, ze ne.. mam doma rocni zdravou holcicku, ale chtela jsem co nejbliz k ni druhe.. neda se nic delat.. budeme zkouset dal🍀

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@rnika neumim si predstavit, cim si prochazi holky, ktere potka toto v pozdejsim stadiu tehotenstvi... cas to zahoji... jen jsem to proste necekala.. clovek si pak uvedomi, ze to neni zadna samozrejmost mit zdrave dite..

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@rnika muzu se jeste zeptat, jak dlouho na “to” se vam zadarilo znovu?

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@lachtanice86 ja uz to nejak v sobe zkousim srovnat.. to muselo byt taky strasny.. :( muzu se zeptat na tu revizi, jak to probiha?

jjasmina
13. srp 2020

Segra to měla takhle na screeningu, kolem 12tt bez srdeční reakce.

barulina
13. srp 2020

Loni v kvetnu tonsame. Revize ok, kratka narkoz, fyzicky jsem zvladla ok a i psychicky. Pockala hsem sestinedeli, 1ms a druha uz nedorazila

rnika
13. srp 2020

@ela_ellie Já ani jednou nemusela na revizi, vše odešlo " přirozeně" jen jsem chodila na kontroly zda klesá Hcg... Takže hned po dalším cyklu jsme mohli "zkoušet znovu" Každopádně po obou zkušenostech jsem byla do cca 3 měsíců těhotná.

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@barulina to mi dava nadeji... dekuji za zpravu! A jsem rada, ze se vam to tak podarilo♥️

barulina
13. srp 2020

@ela_ellie proto to pisu, aby vam to pisu. Rika se, ze po potratu, zakroku atd jak kdyz pohnojis

beruna84
13. srp 2020

@ela_ellie moc me to mrzi :( moc šancí bych tomu nedávala, i když naděje umírá poslední :( stalo se mi to taky, dvakrát po sobě.. Rikala jsem si pořád, že když by byl nějakej problém, tak lepší teď, že to příroda zařídila, než později.. Ale je to taková slabá útěcha. Revize v pohodě, ráno nástup, krátká narkoza, dospani a ten den domů. Doma jsem se 'upla' na dceru, zabavila hlavu. Ale člověk je po tom takovej..no, prostě prazdnejsi.. Hodně sil přeju, třeba se ještě stane zázrak... A pokud ne, tak at se podaří brzy a je vše uz v pořádku 🍀

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@rnika dobre🙂

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@barulina tedksem se vazne zasmala.. ten termin.. jako kdyz pohnojis 😂 tak budu doufat, dekuji! 😊

ela_ellie
autor
13. srp 2020

@beruna84
Jsi moc hodna, dekuji moc za podporu! Dobre, ja se bala, ze do me budou starat a ja o tom budu vedet.. mam doma uzasnou princeznu a dnes mi neuveritelne pomohla tim, ze je ♥️ Neda se nic delat, zivot jde dal.. jen to pro me bylo proste.. nevim jak to napsat.. proste uz jsem to brala za samozrejmost, ze uz se nemuze nic stat, protoze uz jsem skoro na konci prvniho trimestru...nechci, aby to vyznelo nejak nadrazene nebo povysene.. ale proste jsem si myslela, ze je vyhrano.. a pak takova sprcha.. a cloveka to probere a prehaze mysleni..jeste jednou moc dekuji za odpoved, hodne jsi mi pomohla, ze i vim, co cekat.. ♥️

klokanka31
13. srp 2020

@ela_ellie Tak aspoň malou útěchu máš... I když to určitě hrozně bolí 😢 já přišla o první dvě těhotenství, a dodnes mi to nejde z hlavy... Je život nespravedlivý.

petrane
13. srp 2020

@ela_ellie je to tezky..ja s tim nejsem stoprocentne srovnana ani po roce..ale ano,vetsinou maji doktori pravdu a ten sok,kdyz ti to rekne je jeden z nejhorsich momentu v zivote..posilam silu!

barulina
13. srp 2020

@ela_ellie to je dobre, protoze bude dobre

martt
13. srp 2020

@ela_ellie Věřím, jak ti je, také to mám za sebou. Také jsme se hodně těšili a najednou nic. Ale zase na druhou stranu nás s to s manželem ještě více sblizilo. Posílám ti hodně velkou sílu to překonat. A přeji ti aby jsi pak co nejdříve znovu otehotnetla 🙂😉.

denny27
13. srp 2020

Mám na fb známou, kdy ji lékař taky tvrdil, že srdeční akce není, ale pro jistotu si zašla ještě jinam a tam se srdeční akce potvrdila.
Nic není ztracene, ale ona to měla hned v začátku těhotenství, kdy opravdu pomalu není nic vidět.

zuzkasim
13. srp 2020

Také to mám za sebou, kontrola ve 12. týdnu ukázala, že srdeční akce není a velikost odpovídala o 2 týdny menší. Bylo to hned na začátku ledna, my o Vánocích celé rodině sdělili, že miminko čekáme, přišlo mi, že už není potřeba čekat, a o týden později už bylo vše jinak☹ Ten šok je první dny nejhorší, samozřejmě rozumem člověk ví, že tak končí zhruba každé 3. těhotenství, ale i tak to nečeká. Hodně mi pomohlo, že v tom nejsem sama, ozvalo se i pár kamarádek, o kterých jsem nevěděla, že měli zamlklé těhotenství, o dalších jsem to věděla už dřív... Na revizi jsem šla na pracoviště, kde to dělají ambulantně, abych nemusela v nemocnici být přes noc, byli tam moc milí, po tom šoku jsem jim za tak příjemné chování byla opravdu vděčná. Mám postiženou sestru, takže jsem se hodně uklidňovala tím, že lepší, když miminko odejde samo, pokud není něco v pořádku. Do dalšího jsme nijak nespěchali, řešili jsme další věci, zadařilo se na první pokus za rok🙂

ela_ellie
autor
14. srp 2020

@klokanka31 je mi to moc lito :( verim, ze cas vsechno zahoji.. 🍀

ela_ellie
autor
14. srp 2020

@petrane ono se to urovna.. verim tomu, drzim pesti! Dekuji moc.. hlavne at jsou deti zdrave.. pokud to tak nemelo byt, tak se neda nic delat.. musime jit dal 🍀

ela_ellie
autor
14. srp 2020

@barulina bude ♥️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru