Těhotenství, TOT páska a přepážka v děloze. Zapřičiňují špinění?

Zodpovězené
5. led 2019

Dobrý den,

momentálně jsem ve svém druhém těhotenství 11+4. Již jsem jednou rodila a vše bylo ok. Teď ale průběžně špiním, při tlačení na WC jde i čerstvá krev - jen krapánrk. Mám neustále bolesti v podbřišku jako bych byla nastydlá. Chtěla jsem se poptat na Vaši zkušenost s tímto. Přepážka v děloze zapříčiňuje to špinění? Proč? Lékař se do podrobností nepouští. Tlak v podbřišku a časté močení - vím, že děloha roste a tlačí na močák. Jak se vše roztahuje, co udělá ta TOT páska?? Nepraskne? Mám dojem, že když nešpiním, tak mi občas moč ukápne. Zatím nic dramatického.

Děkuji za Vaši zkušenost a názor.

Dobrý den,

špinění se často vyskytuje do 12. týdne těhotenství, může to být ještě ze setrvačnosti menstruačního cyklu. Jednoznačně vám také nemohu odpovědět, zda toto vaše krvácení může způsobit překážka v děloze, ale spíš bych to vyloučila.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová