Hematom v děloze, jak dlouho se vstřebával/odlučoval?

demetritis
8. led 2015

ahojky holky od 10+2 mám v děloze hematom dnes jme 14+0 a hematom pouze klesl a rozšířil se z výjimkou pár dnu pořád krvácí nebo špiní, po několika potratech a předčasném více četném porodu který nedopal dobře mám léky na ředění krve, ascorutin, železo, kys. listovou 1mg deně, vitamíny pro těhotné z výším obsahem jodu a DHA, problém je že hematom tlačí a zabírá zbylo část dělohy za jak dlouho jste se ho zbavily nebo vám přestal dělat problémy ?

andrejka1234
8. led 2015

@demetritis mě teda zmizel za necelý týden, pak už v pohodě.

demetritis
autor
8. led 2015

děkuju za odpověď tak hodně štěstí ve zbytku těhu 😉

mariti
8. led 2015

Mě se vstřebával postupně, docela pomalu, aspoň 5 týdnů to trvalo. Prý byl dost velký. Připadalo mi to nekonečné. Krvácela jsem ale jen několik dní a pak párkrát trochu, ne celou dobu. Znám to, bylo to náročné, nic nesmíš dělat, ani cvičit, do toho nejistota, strach o miminko. Ale je to asi buď anebo. Na druhou stranu, už jsi v 15.týdnu, tak snad to mimčo ustojí. Já brala Utrogestan a homeopatika (arnica). Tak držím palce!

berblin
8. led 2015

@demetritis první hematom jsem měla v 6tt, vstřebával se 3 týdny - celou dobu jsem krvácela/špinila, ale předminulý týden se mi udělal další a na včerejším ultrazvuku už nebyl. Během toho druhého jsem jen trochu špinila. Přeji, ať se ti brzy vstřebá 🙂

demetritis
autor
8. led 2015

Holky děkuju snad jo už je to docela náročné

lenka5731
8. led 2015

Ten můj se nevstřebal asi nikdy..? Ale když ho mimino bezpečně přerostlo, nějak okolo 18 tt..?, tak už se to přestalo řešit. Tou dobou se i "posunul" mimo okraj placenty. Měl velikost většího slepičího vejce. Je to už dlouho, detaily si nepamatuji. Naštěstí. Byly to nervy a vopruz, časté krvácení, x-návštěv pohotovosti, no nemusím ti to popisovat. 😒 Skončilo to předčasným porodem v 32+2, těžko říct, jestli to s tím souviselo, byla spousta jiných problémů. Pevné nervy a ať vydržíte ještě dlouho! @demetritis

kvetinka84
8. led 2015

Já šla v 10. tt ráno na záchod a průtrž krve jak blázen, jeli jsme na pohotovost a měla jsem hematom. Nechali si mě v nemocnici a dávali mi detralex a utrogestan. Dál už jsem nekrvácela, jen 2 týdny jsem špinila, pak jsem byla bez obtíží, ale hematom se vstřebával 2 měsíce než úplně zmizel

demetritis
autor
9. led 2015

hm tak to se mám na co asi těšit, no snad se to podá, no jak ten proud krve taky ty časté návštěvy znám moc dobře, u nás je hematom mezi zadní stěnou dělohy a placentou takže mám malého nacpaného na těsno na přední stenu dělohy. Holky začali jste některá s tím hematomem blínka, mám čím dál větší problém něco sníst na tož v sobě něco udržet. děkuju za odpovědi a za podporu

luci123
9. led 2015

Ahoj, ja jsem zacla krvacet v 15tt, na pohotovosti me nechali v nemocnici 12 dnu. Behem prvniho tydne jsem krvacela trikrat a dalsi tyden v nemocnici jen spineni. Spineni trva do ted, koncim 23tt. Hematom jsem mela velky 5x6x1,5 cm. Davali mi agolutin injekce ob dva dny a cyclo3fort. Od propusteni mam prisny klidovy rezim. Jen wc a zpet do postele.

mispula19
9. led 2015

Holky, já si šla pro PN k Dr. v pondělí, poslední KO jsem měla 22.12 a na další jsem měla jít teda až 19.1., ale byli jsme tak domluvené. Myslela jsem, že mi ji jen vypíše a půjdu, ale že prý se podíváme, no tak jo... každopádně po prohmatání mi Dr. povídá dívejte, vy špiníte... říkám já ale doted vůbec nešpinila a žádný problém, tak se kukla rychle na prcka pořád vnitřím UTZ (podle PM jsem byla 15 týden, podle UTZ 13 týden - 12+5) a ten byl naštěstí v pořádku, pak že je asi něco u něj tak to měřila, byla to nějaká malá skvrnka ale ty já tam vidím pořád a jak jezdí tak mizí to je podle mě normální na UTZ nějaké ty záhyby apod. a že asi hematom, tak klid na lůžku, dostala jsem injekci, napsala mi Ascorutin a KO v pondělí. Asi se jí i podařilo mě vyplašit na prvních pár hodin, než jsem nad tím přemýšlela, ale já jsem tedy přesvědčená, že jsem zcela ok, od té doby ani špinění, krvácení nic, jen u ní.. což jsem zašpinila i při prvním UTZ opět jen u ní a to říkala že je normální že je to trochu z dotyku čípku nebo tak něco že se nemusím bát, tak proč by to ted nemělo být taky tak? Pilulky teda zobu, ale hned celé pondělí po KO jsem musela být ve městě a vybíram obklady apod. do baráku, doma se teda snažím ležet nebo sedět, stejně co teď dělat, ale v klidu uvařím, odpo jedu na chvilku na barák, ven se psem jsem taky chvíli byla. Přišlo mi to, jakoby to chtěla trochu zahrát kvůli té PN i mi do ní napsala špinění, co vy na to? Byli jsme na ní domluveni kvůli těžké práci, ale tak asi musí aspon něco zahrát? No uvidíme v pondělí 🙂

demetritis
autor
9. led 2015

luci123 hm tak tos ho měla pěkně dlouho, ale aspoň s tebou něco dělaly, koukám že ti ho měřily na 3rozměri tak ad to dobře dopadne mispula19 těžko říct no po zkušenostech lepší držet zbytečně klidovej režim než o mimi v téhle fázi přít .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru