Třetí porod. Co mohu očekávat?

Zodpovězené
1. čer 2020

Dobrý den,

je mi letos 37 a čekám třetí dítě, dvě mám přirozenou cestou a tohle třetí je po ivf.

Jaký bude porod?

První byl brzy ve 21 letech, hnusný, dlouhý bolestivý, druhý byl rychlý, super ve 25 letech.

A teď, co mohu od očekávat?

Děkuji

Dobrý den,

porod po IVF může probíhat přirozeně, pokud nenastanou komplikace v těhotenství, které by přirozenému běhu porodu bránily. Je vhodné si najít porodnici, kde přirozený porod podporují a tím zabránit komplikacím při samotném porodu.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová