Miminko. Mohu být těhotná?

Zodpovězené
1. zář 2022

Dobrý den,

chci se zeptat jsem v lázních a asi týden než jsem nastoupila do lázní (25.8. jsem nastoupila), tak před týdnem mě až do teď bolí prsa a podbřišek. 26.8. jsem měla dostat menstruaci. Myslela jsem, že to dostanu, protože mě to tak vždycky bolí, ale do teď (1.9.) nepřišla. Před pár dny jsem našla kapky krve, takové špinění, měla jsem to 2 dny.

Chci se zeptat, jestli mohu být těhotná.

Mám totiž strach, abych dítěti neublížila nějakými procedurami, co tu mám. Minule, jak jste říkal, jsem si dělala test měsíc zpátky, ale nic, tak nevím, jestli se to mohlo projevit už teď.

Děkuji a hezký den.

Dobrý den,

otestujte a uvidíte.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz