Miminko. Můžu být těhotná?

vanessadunkova
7. čer 2020

Dobrý den všem ❤️

Chtěla bych se vás zeptat minulý měsíc jsem měla menstruaci 7 dní ten to měsíc jsem měla menstruaci jen 4 dny můžu být těhotná ?? Na tehotenskym testu se mi nic neukázalo dělala sem si ho před menstruaci

amazonkajanik
7. čer 2020

@vanessadunkova moje teta menstruovala celé těhotenství a do porodu o něm neměla díky nadváze tušení. Test před ms může být už krásně pozitivní a nemusí,záleží na tom,kdy proběhla ovulace. Ale to je tady dokola, dotazy jsou téměř jak přes kopírák ...

alassel
7. čer 2020

Tak za prve.. test se dela az po vynechani ms, za druhe jak mame asi vedet jestli si mela v dobe ovulace styk? Vis kdy mas ovulaci? Snazite se? Chranite se? Boze.. furt dokola!

amazonkajanik
7. čer 2020

@alassel nemusí,já si ho dělala 3dny před a zrovna pidi dušík to nebyl. Ale vím,kdy byla ovu a hlavně by mě to takhle brzy nenapadlo,nebýt našeho psa 😉

orisek56
7. čer 2020

Počkej, zeptám se své křišťálové koule, kdy a jestli jste měli pohlavní styk...... Achjo.... Nezlob se na mě, ale my vám u postele nestojíme a plodné dny, taky nepocitame. Těhotná být můžeš ale taky nemusis. Já mám někdy 7 dní, teď naposled jen 2 dny a ještě se 14 denním spozděním a těhotná nejsem.. Obycejne platí, že je li MS, tak těhotenství není a naopak. Samozřejmě jsou výjimky, viz moje kámoška, co menstruovala ještě do 4 měsíce. Já třeba zase u prvního otěhotnění měla ten měsíce dvě ovulace, bum stane se. Ale to ti tady nikdo neřekne, biologii jsi snad brala, tak víš zhruba, jak to chodí. Zkus po nějaké době test. Jestli bude čistý, tak máš prostě jen nepravidelný cyklus, nebo tělo vlivem něčeho tak zareagovalo.

veroniqess
8. čer 2020

Ne

marketanova
10. čer 2020

Je důležité zůstat v klidu i když to nejde a snažit se dál, mluvíme i o dárcovství..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru