Jsem těhotná? Může test lhát?

svetlanalana
21. kvě 2016

Ahojte, holky. Chci se zeptat, co si o tom myslite. Mesic zpatky jsme zacali s manzelem se snazit o miminko. Menstruace nedorazila, uz dva tydny me boli prsa, hlavne rano a navecer, trochu se zvetsily. Delala jsem si test, pridavam fotku. Uz roky jsem byla zavysla na kave, mohla jsem ji pit 5x denne a ted mi nechutna a mam k ni odpor. Podle me dost priznaku a taky ten test, ale nejak tomu nemuzu uverit. Moc jsem snila o diteti a manzel nebyl pripraven, ted ale kdyz jsme s tim zaceli, zeby se to hned podarilo? Holky, co si o tom myslite?

pandabox
21. kvě 2016

tak to jste fakt šťastný par..ze v am to vyšlo na poprvé. potichu gratuluji🙂)

eva118
21. kvě 2016

Podle toho, ze mi prestala chutnat kava, jsem poznala, ze jsem tehotna. A to jeste pred terminem ms. Jsi tehotna, gratuluji, mas jasne priznaky a test to jenom potvrdil. Preji krasne tehotenstvi.

lusesita25
21. kvě 2016

Silna dalnice jak z Prahy do Brna. To vis ze se vam to povedlo napoprve 🙂 gratulace.

svetlanalana
autor
21. kvě 2016

Se mi porad chce brecet... Z radosti, ze strachu a ani sama nevim, z ceho.
Dekuju za odpovedi

lulu_8
21. kvě 2016

Taky jsem to s tou kavou tak mela 😀 Kdyz vidim tenhle test, tak nemuzu jinak nez GRATULOVAT! (a tak trochu i zavidet ten uspech na prvni pokus 😀 )

sabuska0202
24. kvě 2022

Dobrý den chtěla bych se zeptat vyšel mě před týdnem test tenhle obyčejný ale zda semi druhá čárka slabá a kdys sem skusila udělat ten druhy tak ten nesvysel co si o tom myslet ? Děkuji

eloana
24. kvě 2022

Mohlo to byt biochemicke tehotenstvi

elesse
24. kvě 2022

Jestli z druhého testu nebylo nic, tak to mohlo být biochemické nebo prý některé testy tak reagují na změnu hormonů před ms

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru