Jsem těhotná?

martinececka
9. únor 2021

Ahoj holky jen se vás chci na něco zeptat.. měla jsem dostat 5.2 mesicky ale nedostala jsem ne.. dostavilo se jen špineni tak jsem si udělala vecra odpolene tehu test ktery vyšel pozitivně a dneska ráno jsem si udělala další test z ranní moči ktery vyšel opět pozitivně a trochu silněji... jinak mě trošku poboliva pod briskem jen občas a bolí mě prsa dost.. Dneska jsem byla na gynekologii ale doktor ještě nic neviděl protože je to ještě brzy tak mi udělal další test ktery vyšel negativně je to možné? Dneska ráno jsem si dělala test a vyšel jasně pozitivně i včera pozitivní.. pošlu jsem fotky ať se na to můžete kouknout.. gynekolog říkal že jak je to možné že mají asi chybné testy tak mám jít zítra na krev kde to budu vědět na 100% ale jsem s t oni blázen přece kdybych nebyla těhotná tak mi nemůžou vijit takhle pozitivní testy a ještě k tomu 2 .. ten první je dnešní z ranní moči a ten druhý včera dělany odpoledne tak mi prosím řekněte co si o tom myslíte jsem s toho zmatená a smutná

gambrinkax
9. únor 2021

@martinececka hlavně klid ...urcite se o těhotenství jedná ...podle čárky je ještě brzy aby Dr cokoli viděl 😉

gambrinkax
9. únor 2021

@martinececka a už vůbec nechápu Doktora , jak tohle může říct. V tomto případě by měl odevzdat diplom a vše si ve studiu zopakovat.😁 Vy se tím nenervujte

martinececka
autor
9. únor 2021

@gambrinkax snad mě chápete mě ještě dneska vyšel pozitivní test a silněji než včera což jde na fotkách vidět.. A dneska mi udělala sestřička test v 1 hodinu a byl negativní tak řekl že mají asi chybny testy tak jsem mu řekla ať mě pošle na krev že si chci být 100% jistá.. můžou mi vyjít jen tak 2 testy ? Já si myslím že to je nějaká blbost a nebo to nechápu

ema90
9. únor 2021

@martinececka Podle me tehotna jste a krvi se to jen potvrdi, takze hlavne klid 😊🍀

martinececka
autor
9. únor 2021

@ema90 děkuji snad máte pravdu.. protože tomu furt nerozumím mě testy vyšli pozitivně a na gynekologii jsem.mela negativní test

fifinka2020
9. únor 2021

@martinececka No na gynekologii nebyl z ranni moci, ne? To v zacatcich taky dost udela... Nebo mohli mit 25kovy, ten je mene citlivy....

martinececka
autor
9. únor 2021

@fifinka2020 nebyl dělala mi ho sestřička v 1 hodinu.. Já jsem si udělala doma dnes s ranní moči a pozitivní.. A včera to samé

martinececka
autor
9. únor 2021
ema90
9. únor 2021

@martinececka Na to se vyprdnete, kdo vi jak dlouho jim tam ty testy lezi nebo jak je skladuji. Uvidite, ze to bude v pohode 😊

veronka_123
9. únor 2021

Udelej si test zase rano a budes vedet 🙂 Ja celkove nechapu delani testu z moci u dr.... Na utz je ale urcite brzo. Ja jsem byla na utz 4+2 a nebylo videt absolutne nic, jenom zvysena sliznice a 6+0 uz bylo videt i ❤

martinececka
autor
9. únor 2021

@veronka_123 v papírech mám napsaný sliznice 16mm a zítra jdu brzo v 7 ráno na krev tak si radši počkám přímo na výsledky s krve ktery budu vědět hned během hodiny

carameels
9. únor 2021

Podle mě to těhotenství je 🧡 Já šla na první UZ asi v 6. týdnu a tak tak šlo něco vidět. Doktorka se mě ptala na test a tak jsem jí říkala, že ty pozitivní byly, ale že jeden nikdy neví... Tak mě přesvědčila, že pokud mi vyšly dva, tři pozitivně, tak není pochyb. Že teď už jsou ty testy docela přesné 😊👏🏻

martaskaaa
9. únor 2021

Taky si myslím, že těhotná jsi.
Jestli mají test s menší citlivosti 25 plus ti ho dělají odpoledne, kdy máš už moč zředěnou, určitě jim nemusel nic ukázat.
Tak dejte vědět, jak dopadla krev 🙂

tulikiss
9. únor 2021

@gambrinkax a jako proc by mel doktor vracet diplom? protoze pripustil, ze muze jit o vadny test kdyz dva predesle vysli pozitivne? poslal ji na krev, aby vedel jak na tom je tak nechapu co je jako na jeho postupu spatne.

katerinacernotova
9. únor 2021

Jeste pockej je to brzo.a pak treba po par tydnech zopakuj test.ja mela test stejne pozitivni nedostavila se ms a po dvou tydnech sem zacala krvacet.

ema90
9. únor 2021

@katerinacernotova Kdyby k tomu takhle mela pristupovat ale kazda zena, tak se nemuze z niceho radovat. Proc delat test za par tydnu? Ted podle ms bude pani tak v 5tt. To ma cekat dalsi tri tydny aby si udelala dalsi test? Podle me je normalni postup, aby si pro klid v dusi zasla na krev a podle vysledku si ji doktor objedna sam na utz. Treba za dva tydny.
Proc hned plasit s potratem.
Ano, prvni tri mesice jsou rizikove a neni nic jisty, ale nechat to uplne plavat, protoze se muze neco stat je kravina.

pajasala
10. únor 2021

Ahojky tak jak jsi dopadla?

martinececka
autor
10. únor 2021

@pajasala ahoj tak jsem těhotná mám 175 hcg a v pátek mám jít znovu.. protože to ještě nejde vidět viděl tam zatím jen žluté tělísko a 13 mm zvětšena sliznice doufám že to bude dobrý

nikolaa64
26. zář 2022

@martinececka ahoj já doporučuji digitální těhotenský test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru