Pomalý nárůst hCG. Jaký na to máte názory Vy?

Zodpovězené
3. srp 2022

Dobré odpoledne,

chtěla bych slyšet Váš názor. Minulý týden jsem šla do nemocnice s tím, že jsem 5 dní dost špinila hnědou krví. Byl mi udělán ultrazvuk a vzali mi krev. Zjištění 300 jednotek hCG, takže si mě nechali v nemocnici. Poslední ms 4.7. a špinění začalo 16.7. a skončilo 21.7. Oba dva dny v nemocnici mi berou krev na hCG a ultrazvuk. Mé hodnoty: 300, 460, 690, 920. Doktorovi se to nelibí, jelikož to není dvojnásobek a na ultrazvuku nic nevidí. Přijde mi, že je ale přeci hrozně brzy na to, aby bylo něco vidět. Od poslední ms mám pouze 3 týdny. Jinak nemám žádné bolesti, nic. Trochu mě straší, že půjdu na revizi.

Děkuji

Dobrý den,

podle hodnot hCG těhotenství nebude prosperovat a myslím si, že lékaři mají obavy z mimoděložního těhotenství, a proto jste v nemocnici.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz