Zpoždění ms. Může to souviset s Furolinem, nebo se může jednat o těhotenství a test to ještě neukázal?

Zodpovězené
18. kvě 2024

Ahoj,

s přítelem jsme poprvé nechali volný průběh otěhotnění. Poslední menstruace byla 12.4., nechráněny styk 24.4. a 27.4. Podle aplikace - plodné dny 24.4. - 29.4. Menstruace měla přijít 11.5., ale nepřišla, 15.5. ráno špínění, poté už nic. Už týden bolest zad a břicha, jak kdyby ms měla přijít. Beru 1,5 Furolin na zánět močáku 1 na noc. Těhotenský test 13.5. negativní.

Může to zpoždění souviset s Furolinem, nebo se může jednat o těhotenství a test to ještě neukázal?

Prosím o radu.

Moc děkuji.

E.

Dobrý den,

nejsem schopen Vám objektivně říct, co se děje, ale Furolin by neměl mít vliv na délku cyklu.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz