Zpoždění ms. Můžu být těhotná?

puska123
29. črc 2019

Před 3 týdny jsem měla nechraněný styk, ale přítel se do mě neudělal, ale měla jsem zrovna plodně dny. Mám už 7 dní zpoždění, dnes jsem si dělala digitalní test clearblue a byl negativní. Myslíte, že je výsledek testu spolehlivý týden od vynechání ms? Popřípadě kolik týdnů od vynechání ms by doktorka na gyndě něco poznala?

deniskqaa
30. črc 2019

@puska123 skus papirovi buď HCG test a nebo mamma test mě ukázal digitální test až když jsem byla 1-2 týdny

deniskqaa
30. črc 2019

Skus papirovi test a pokud ti ukáže slabou čárku tak bys bít mohla. Ppcitujes něco na sobě? Například bolest prsou občas píchání v podbřišku nebo nechuť silnější čich atd??

sahrazad1
30. črc 2019

Je opravdu nutné abys zakládala 3! Diskuze na jedno a to samé téma? Opravdu ti nestačí jedna? Dvě uz jsi smazala, a máš tu tuto třetí. A opravdu si myslím že ne, nejsi v tom, máš to pravděpodobně posunute stresem.

mimi1004
30. črc 2019

Proč si děláš test, když mu nevěříš? A sorry, křišťálovou kouli tu fakt nikdo nemá 🙄

puska123
autor
30. črc 2019

@deniskqaa nic nepociťuji, ale dnes jsem začala špinit, nění to žadné krvacení, pouze špinění až do hněda, čím to může být ?

puska123
autor
30. črc 2019

nic nepociťuji, ale dnes jsem začala špinit, není to žadné krvacení, pouze špinění až do hněda, čím to může být ?

deniskqaa
30. črc 2019

@puska123 může a nemusí se jednat o uhnízdění vajíčka mě se to taky stalo na zacatku

puska123
autor
30. črc 2019

@deniskqaa a může být špinění 3 týdny po ovulaci ? není to už dlouho?

deniskqaa
31. črc 2019

@puska123 záleží kdy se vajíčko uhnízdí

matonka15
31. črc 2019

Ahojky neviem či to tu patrí ale potrebujem radu posledna MS bola 6.6,.... 18, 19.6 sme mali s priateľom nechránený styk MS mi mala prísť 4.-7.7 pár dní po tom som si robila testy a vyšli negatívne 12.7 som bola u lekára aby som zistila čo sa deje lekárka povedala že cisty nemám a že hcg je negatívne aktuálne meškám 27 deň poraďte čo mám robiť mám ešte čakať alebo kúpiť test? Bojím sa že budem sklamaná... VŠETKÝM VOPRED ĎAKUJEM ZA RADY

deniskqaa
31. črc 2019

@matonka15 ahoj. Kup si jeste 2 testy jeden tehotensky a druhy na hCG

matonka15
2. srp 2019

@deniskqaa no asi to tak urobím

matonka15
2. srp 2019

@deniskqaa tak som si skúsila lady max test a jedna čiarka ale taka zvláštna mam ešte 2 ale neviem kedy skúsiť pani v lekárni vravela že môžem počas dňa testy robiť nemusím ráno lebo ak s tehu ukázať to musí

zelenaesmolda
2. srp 2019

@sahrazad1
podle me je to troll

matonka15
3. srp 2019

Tak oba dni takto 🤔😞

deniskqaa
3. srp 2019

@matonka15 nic tam nevidím 🤔 být tebou tak jeste pockam a nebo si zajdi na gyndu at ti vezmou hCG jako samoplatce a budes to vedet na 100%

matonka15
3. srp 2019

@deniskqaa pošlem ti niečo do správy

matonka15
5. srp 2019

Tak ani další deň zajtra idem k lekárke držte palce

matonka15
8. srp 2019

tak bola som na krv v utorok robila mi vyšetrenia asi 3 ultrazvukmi a povedala že buď to bude v začiatkoch a ešte nič nevidí alebo to môže byť zanet čo dúfam že nebude.........dnes čakám čo mi zavolá lekárka testy negatívne tak uvidím čo ukážu výsledky stále sa MS nedostavila aktualne 35deň

deniskqaa
10. srp 2019

@matonka15 tak to bude něco jinýho 35den uz je dlouhá doba

matonka15
10. srp 2019

@deniskqaa už prišla včera mrcha vraj zánět

deniskqaa
16. srp 2019

@matonka15 tak to mě mrzí 😭 to dokáže naštvat to znám podle sebe a teď se nám to povedlo a už jsem 18tt

matonka15
16. srp 2019

@deniskqaa ti poviem tak som sa tešila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru