Začátek těhotenství a pálení v podbřišku. Mám mít obavy?

Zodpovězené
30. říj 2019

Dobrý den,

mám již dvě děti, ale i tak se chci zeptat. Včera jsem si dělala těhotenský test a dnes taky vyšly oba pozitivně. Mentruace není, ale mám pálení v podbrišku.
Myslíte, že je možné potratit? Měla jsem porod - potrat - porod a teď zase čekám, tak se bojím, aby to neskončilo špatně.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud Vám testy vyšly pozitivně, pak není pochyb že těhotná jste!
Co se týče pálení v podbřišku, pak je nutné vyloučit infekci, například močových cest či kvasinky.
Je tedy nutné navštívit Vašeho gynekologa. Na začátku těhotenství mohou být projevy různé a chápu Vaše obavy. Každopádně čím klidnější je maminka, tím pohodovější těhotenství.

Přeji Vám vše dobré,
Daniela Císařová DiS.
www.danielacisarova.cz
e-mail: fyzioterapeut@danielacisarova.cz