Ovulace nebo těhotenství? 29DC bez MS, bolí podbřišek

makula18
13. zář 2014

Ahoj holky. Dneska jsem 29 DC, menstruace nikde, už týden mě bolí v podbřišku, levá kyčel a jsem dost náladová. Dnes mi vyšel pozitivní ovu test, těhotenský negativní. Myslíte, že můžu mít ovulaci? Děkuji za názory. 🙂

makula18
autor
13. zář 2014

Ještě přidávám foto. 🙂

zuzkazuzu88
13. zář 2014

ahojky mě to vychází stejně jako tobě.Dneska 30DC,včera ot pozitivní a dneska tt negativní,tak taky čekám co se bude dít.Měříš teplotu?

makula18
autor
13. zář 2014

@zuzkazuzu88 neměřím. Protože dělám v třísměnném provozu, takže nikdy nespím stejně. 🙂 A ty si jí měříš?

zuzkazuzu88
13. zář 2014

@makula18 tak to jo,já měřím a mám ju právě vysoko,takže vím,že mám stopro po ovulce,takže by neměla být až teď.

makula18
autor
13. zář 2014

@zuzkazuzu88 To já právě netuším. A navíc jsem byla minulý měsíc na vyvolávací injekci. 🙂

zuzkazuzu88
13. zář 2014

@makula18 tak možná to bude teprve ovule :-/tak na to dneska pro jistotu hupnite 🙂

makula18
autor
13. zář 2014

@zuzkazuzu88 Ale u tebe bych řekla, že je dost pravděpodobné, že jsi těhu. 🙂

zuzkazuzu88
13. zář 2014

@makula18 nevím nevím,tt byl "dost" negativní,čekala jsem aspoň malýho ducha a nic no ☹ ať už je aspoň pondělí,to je pro mě nejzazší den příchodu ms.Ty ji čekáš kdy?

makula18
autor
13. zář 2014

@zuzkazuzu88 já už jí měla mít včera, ale jinak nejzazší je úterý. 🙂

zuzkazuzu88
13. zář 2014

@makula18 tak si budeme vzájemně držet palečky a sdělovat dojmy 🙂

makula18
autor
13. zář 2014

@zuzkazuzu88 Určitě. 🙂 Jsem na to zvědavá. 🙂

stepankakv
13. zář 2014

@makula18 Já myslím že jsi tehule 🙂

makula18
autor
13. zář 2014

@stepankakv uvidíme. 🙂 Radši jsme to dneska ještě podpořili. 😀 ale děkuji, doufám, že to vyjde. 🙂

werumka
13. zář 2014

@makula18 Ve své podstatě jsou dvě možnosti: pokud test bude stále takto silný/silnější, jedná se na 99% o těhotenství. Pokud v příštích dvou dnech zeslábne, jednalo se o ovulaci. Pokud jsi byla na vyvolávačce, tak počítám, že máš asi nějaké problémy s cyklem, tudíž může být i problém v době, kdy přichází ovulace.

makula18
autor
13. zář 2014

@werumka Většinou sem se vešla cyklem do 35 dní, ale minulý měsíc jsem byla na kontrole u doktora, a když se ptal na poslední menstruaci, tak zjistil, že mám zpoždění a dal mi injekci. 🙂 Tak uvidíme.

makula18
autor
14. zář 2014

@zuzkazuzu88 tak jak jsi na tom? 🙂

makula18
autor
14. zář 2014

Tak holky co myslíte, slábne? 🙂

werumka
14. zář 2014

@makula18 Jojo, slábne - tak by to měla být ovulace. Dnes nebo zítra.

zuzkazuzu88
14. zář 2014

@makula18 jj slábne,bude to ovulka.Já dneska o 0,2 stupně nižší teplota,ale ms se nechystá,dneska už žádný bolesti na ms nemám 😒 uvidíme zítra kolik naměřím

makula18
autor
14. zář 2014

@zuzkazuzu88 tak pak dej vědět. 🙂 Budu držet pěsti. 🙂

zuzkazuzu88
15. zář 2014

@makula18 tak dneska zatím mrcha nikde,teplotka sice zase klesla ale ještě ne pod hranici,už nad tím ani nechci přemýšlet ☹ uvidím co zítra no 😀 napíná mě mrcha jedna 😀

makula18
autor
15. zář 2014

@zuzkazuzu88 Mě taky ještě nepřišla. 🙂 Ale teď mě znovu povýší v práci, tak ani nevím jestli chci být těhotná. 😔 Ale když to přijde, tak dám určitě přednost miminku. 🙂

makula18
autor
16. zář 2014

@zuzkazuzu88 tak jak jsi na tom? 🙂

zuzkazuzu88
17. zář 2014

@makula18 já ti včera neměla kdy napsat promiň.Včera nakonec mrcha dorazila ☹ takže jedem do dalšího kola 😒 copak ty?

makula18
autor
17. zář 2014

@zuzkazuzu88 v pohodě. 🙂 hele já pořád ještě nic. Teď mě docela bolí břicho a když se dotknu na bradavkách, tak mě to docela bolí. Tak uvidíme, co z toho bude. 🙂

zuzkazuzu88
17. zář 2014

@makula18 tak to vypadá,že ty poz. ovutesty byly díky ovulce 🙂 moc držím palečky aby to vyšlo 🙂

makula18
autor
17. zář 2014

@zuzkazuzu88 jo jo byla. Dost mě překvapilo, že jsem měla ovu tak dlouho. Tak uvidíme, jak to dopadne. Ale jinak děkuju. 🙂

zuzkazuzu88
18. zář 2014

@makula18 někdy se to stane 🙂

makula18
autor
18. zář 2014

@zuzkazuzu88 já jsem právě četla, že když je takhle pozdě, tak že je to neovulační období, a že nemůže dojít k oplodnění. 🤐

evulina77
18. zář 2014

doba do ovulace se může různě měnit, ale po ovulaci do menstruace to trvá přibližně stejnou dobu (9-15 dní), takže pokud to byla opravdu ovulace, menstruace příjde. Nebo taky ne a budeš těhotná. Ale je fakt, že dlouhé cykly jsou na houby. Možná by bylo dobrý nechat si udělat krevní testy kvůli štítné žláze a taky bych doporučovala kontryhel nebo drnek nebo nějaký jiný bylinky na srovnání cyklu. Nejdřív bych to asi řešila takhle, než hormonama na gynekologii. A hlavně nemusí jít hned o vážný problém, někdy to má skoro každá...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru