Těhotenský test. Může být vadný?

monikos
18. pro 2020

Zdravím holky, dělala jsem si včera TT vyšel pozitivně, dnes jsem si dělala další test, který už jsem měla otevřený od včera a vyšel negativně, myslíte že to může být vadný test? Dekuji

agneska7
18. pro 2020

Těžko říct zkus další a uvidíš

jaja01k
18. pro 2020

@monikos Možné to je. Zkus ještě další.

ema90
18. pro 2020

A neni jednodussi udelat novy test, nez tu spekulovat nad necim, co ti spravnou odpoved stejne neda?
Neber to prosim spatne, ale jak my mame vedet, zda-li tehotna jsi nebo ne?
Samozrejme kdyz je test rozbaleny, tak to muze mit vliv a nemusi.
Ja doma rozbaleny test taky mela, asi tri dny byl vybaleny z obalu a kdyz jsem tehotna byla, tak mi to ukazal znovu.
To jsou proste otazky na ktery ti my tezko dame odpoved 🙂

terezka1992plzen
18. pro 2020

Minulý měsíc jsem měla 4testy pozitivní a jeden negativní....objednala jsem se k Mudr,a než jsem tam došla tak jsem začala špinit a tehu odešlo s MS. A tento měsíc je vše snad už v pořádku. 😍😍 Otěhotněla jsem znova a mám krásné čárky. Na UZ jdu příští středu. Držím palce ať nemás stejnou zkušenost. Hlavně zadny stres. Já doporučuji digitální na týdny

jjasmina
18. pro 2020

Záleží i na druhu testu

misu8
18. pro 2020

@terezka1992plzen myslím, že digitální testy jsou zbytečně vyhozené peníze. Pokud je žena těhotná, ukáže to i obyčejný papírkový test. A že ukáže týdny, to se dá snadno spočítat dle PM nebo dle ovulace. Případně to pak upřesní Dr. na kontrole dle ultrazvuku.

terezka1992plzen
19. pro 2020

@misu8 já Digi mám nejradši ;) měla jsem šílené nepravidelnou menstruaci takze mi to dle toho nevychází

pajusz
4. lis 2022

@misu8 sice stará diskuze, ale! není to pravda co píšeš. Kde obyc papírek ukazoval stěží ducha tak digi CB ukázal 1-2 nemusíš lovit duchy a vyhazovat za obyc proužky a nervovat se, to za těch pár stovek stojí 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru