Bolest zubů. Jak nejlépe pomoct dceři od bolesti?

Zodpovězené
16. pro 2021

Dobrý den,

prosím dcera, 6 let, už 3. den trpí na bolest zubů, ukazuje vzadu na 5, manžel s ní byl u zubaře a ten říkal, že jí nejspíš roste 6 - doporučil nám gel. Jenže dcera pořád pláče, vždy ji sirup na 2-3 hoďky pomůže, a pak zas bolí. Dnes s ní byl manžel na pohotovosti a tam teda taky říkal doktor, že to vypadá na růst 6.

Prosím poraďte, jak nejlépe jí pomoci od bolesti?

Přeci ji nemůžu denně dávat léky od bolesti.

Děkuji

Dobrý den,

pokud je to opravdu jen růst zubů, který nedoprovází žádné komplikace, doporučuji hlavně chladit, lokálně podávat gel, analgetika opravdu jen v nouzi a vydržet.🙂

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová