Boule na horním patře za zuby. Vyčkat nebo jet na pohotovost?

Zodpovězené
12. říj 2020

Dobrý den,

mám už přes týden problém s boulí na horním patře za zuby. 10.9. jsem byla u zubařky, měla jsem zubní kaz nahoře na 7, ten mi vyvrtala, ale plombu prý příště. Bolelo to dost dva dny, potom jsem měla jakoby rozedřené patro, nakonec se mi udělala taková placatá boule až dozadu a teď se zmenšila co do prostoru, ale narostla do výšky. Podotýkám, že to dost bolí.

Zubařce jsem volala, že nemá čas, až někdy v půlce října. Snažila jsem se to propíchnout, ale tekla jen kapka krve. Bolí mě od toho i zuby, jsem objednaná na paradontologii 20.10. Začala jsem používat zubní pastu Meridol, ale zatím nic nepomáhá.

Mam vyčkat nebo jet raději na pohotovost?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud máte bolesti a otok, můžete navštívit pohotovost nebo Vaši lékařku po telefonické domluvě. Akutní případy určitě ošetří.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová