Boule nad zubem. Nevíte, čím by to mohlo být a jak se toho zbavit?

Zodpovězené
22. bře 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat... Jako malé se mi dělala boulička nad zubem a museli jsme to vymačkávat, aby to splasklo. Vždy to bolelo a teď po dlouhé době se to objevilo znovu nad zubem. Mám v něm kaz a nejde se toho zbavit. Nechceme to pořád vymačkávat.

Nevíte, čím by to mohlo být a jak se toho zbavit?

Předem děkuji. 🙂

Dobrý den,

moc nerozumím otázce. Pokud máte kaz, vždy se to dá řešit. Boule nad zubem značí zánět, může to být píštěl, určitě to řešte se svým lékařem.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová