Kaz. Myslíte, že to měsíc počká? Je postup dr. správný?

Zodpovězené
29. říj 2020

Dobrý den,

zjistila jsem kaz mezi 1-2 nahoře. Je už zahnědlý a mám pocit, že "rozežírá" tu dvojku. Volala jsme dnes své zubařce a ta mi řekla, že mě vezme 16. listopadu, že kvůli situaci jaká je, bere pouze pacienty, kteří potřebují ošetřit a pokud mě to nebolí, není to akutní.

Myslíte, že to měsíc počká?

Je postup správný?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

situace je opravdu složitá a za měsíc se takový kaz opravdu nestane akutním či bolestivým. Samozřejmě nejlepší je řešit vše co nejdříve, ale v této době je i tento termín snesitelný.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová