Kazí Calgel zuby?

Zodpovězené
10. črc 2019

Dobrý den.

Dceři jsem asi od 5 měsíců občas masírovala dásně olejem Saloos První zoubek. Přesto se jí první zub vyklubal v 9 a půl měsíci. Teď má 12 měsíců a už 3x jsem ji mázla dásně Calgelem. Slyšela jsem ale, že by se neměl používat moc často, že kazí zuby. Je to pravda?

Děkuji.

Dobrý den,

o tom, že by Calgel způsoboval kaz slyším poprvé, ale ani dle složení v tom nevidím důvod, proč by měl.

Spíše se vyvarujte přílišného množství při aplikaci gelu a taky, aby se gel nanášel pouze na místo, kde by měl účinkovat, pozor na jazyk, patro atd.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová