Sonický kartáček a paradontóza. Jaký vybrat, aby mi nekrvácely dásně?

Zodpovězené
10. srp 2021

Dobrý den,

prosím o radu. Jaký sonický kartáček koupit pro děti 5 a 8 let a pro nás, rodiče?

Jsou vůbec vhodné?

Chtěla bych co nejvíce předejít paradontóze. Začínám s mezizubními kartáčky (velikost zvolena dent. hyg. a stále mi krvácí po použití dásně).

Děkuji Vám.

Dobrý den,

ano, sonický kartáček je vhodný. Správnou manipulací s ním ale klidně prokonzultujte při další návštěvě DH. U dětí je vhodné, aby v tomto věku zuby dočistili rodiče. Přesný typ sonického kartáčku Vám bohužel nemohu doporučit.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová