Ulomený zub. Dávat na postižené místo Elmex gelee a jak často?

Zodpovězené
14. dub 2020

Dobrý den,

synovi se ulomil kousek první pětky v mezizubním prostoru. Pohotovost je nyní zrušena a nevím, jestli teď vůbec nějaký zubař ve městě ordinuje.

Mám dávat na postižené místo Elmex gelee a jak často?

Syna zatím zub nebolí.

Děkuji za radu, jak vydržet do ošetření.

Dobrý den,

nejlepší bude zavolat Vašemu lékaři. Ten Vám případně poradí, kde Vás ošetří. Elmex gelee pomáhá při remineralizaci skloviny. V případě odlomení zubu nebo kazu, gel smysl nemá, tam je na místě pouze ošetření.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová