Zničené zuby. Daly by se ještě opravit? Používá se i narkóza?

Zodpovězené
30. dub 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Mám problémy ze zubama. Zubaře jsem se začala bát .... Začalo to, jak jsem byla těhotná. Měla jsem problémy ze zubama, chodila jsem pravidelně, pan zubař mi léčil zuby a vše, co mi vyléčil, mám zničené. Buď mi vypadl zub nebo se mi rozdrolily.
Teď zubaře nemám, vyhodil mě. Právě mě mrzí, že jsem chodila, platila a nic z toho....zbytečně.
Teď mám strach ze zubařů a taky mi vadí, jaké zuby mám - hlavně přední. Jeden přední mám jak kdyby černo modrý a na tom zubní kámen. Asi ten zub je odumřelý.

Jak by se ten zub dal opravit a kolik by to stálo?

Dají se zuby opravit pod narkózou?

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

taková internetová diagnostika a kalkulace cen opravdu není možná. Doporučuji zaregistrovat se u lékaře, ke kterému budete mít důvěru a který Vám sestaví léčebný plán, abyste nemusela zuby řešit až s bolestí na pohotovosti.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová