Zvětšená sliznice v ústech, na vnitřním líci. Nebolí, spíše jen překáží. Čím to může být?

Zodpovězené
15. kvě 2019

Dobrý den,

v ústech se mi u dolní (rozpadlé) osmičky zvětšila na tváři uzlina. Na dotek není nijak bolestivá, spíše mi překáží. Vytvořila se z důvodu neustálého dráždění od osmičky, nebo z jakého důvodu by to mohlo být? Jsem dlouhodobě mimo ČR, takže se k lékaři bohužel nedostanu. Celkem mne ale vyděsila rakovina v ústní dutině. Nekouřím, alkohol nepiji, je mi 28.

Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

podle jednoho obrázku je to těžké soudit, ale spíše to vypadá na sliznici, která je traumatizována přikusováním. I v zahraničí bych Vám doporučovala navštívit lékaře alespoň na akutní ošetření, ten vykažený kořen zubu je totiž časovaná bomba.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová