Placení soc. poj. Jaký je rozdíl v mém případě, jestli ho platím nebo neplatím? Nebo...proč bych ho měla platit?

Zodpovězené
16. pro 2021

Dobrý den,

29.11. jsem psala dotaz ohledně placení sociálního po skončení rodičovské dovolené, viz https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/socialn...

Za odpověď děkuji. Byla vyčerpávající. Přesto ... soc. poj. v mém případě nemusím řešit, ale jak mi bylo sděleno, pokud bych se ho chtěla účastnit, tak si mám zajít na OSSZ.

Mě by jenom zajímalo... Jaký je rozdíl v tom, jestli ho ve svém případě platím nebo neplatím?

Nebo proč bych ho měla chtít platit?

Děkuji

Hezký den,

bohužel na Vaše doplňující otázky Vám nejsem schopna odpovědět. Jsou to odborné záležitosti, které s Vámi proberou na místně příslušné OSSZ. Tam Vám možnosti přihlásit se k dobrovolné platbě sociálního pojištění vysvětlí a sdělí Vám i případné benefity. 🙂

Bc. Adéla Cachová
sociální pracovnice