☀️Máme za sebou další den a užíváme si ho stále stejně. Taťánka je nadšená. Všude lítá, jako dračice. Na procházky s sebou bereme stále kočárek, protože ještě nevydrží běhat cely den a potřebuje si vždy na chvilku vydechnout a ulevit nožičkám. Ani jsem se vám včera nepochlubila, že mi Tani naprosto luxusně ujídala langoš. Tak moc ji to chutnalo, ze jsme na ní s manželem zírali s pusou dokořán. Ten langoš byl opravdu vynikající. Taťánka na mě napřed koukala a pak řekla mami ham…..uloupla jsem jí kousek a ona s chuti žvýkala a mlaskala. Takhle mi po soustech ujedla slušný kus 😍
Dnes bylo počasí naprosto parádní. Chodili jsme na procházky po celý den. Zítra nás čeká stezka korunami stromů…..potkáme se tam s někým? Jestli nás tam uvidíte, určitě se hlašte. Já jsem totiž uuuuuplne slepá a nevšímavá a proto se rovnou předem omlouvám 😄🙈
Krásné, užívejte ... Mohu se zeptat tip na ubytování?
Když jste na Jihu mohlo by se vám líbit Safari resort v Hluboké u Borovan 🙂 menší zoo a hlavně obří hřiště pro děti. Dneska jsme tam jeli 3 maminky a 6 dětí. Máme to tady kousek a jezdíme tam 2-3 měsíčně
Jste tak úžasní spolu všichni 3. Přeji vám jen to nejkrásnější.❤️
Tyy joo, mala ma usmev po tatinkovi. Uplne jak pres kopirak 👍. Jste uzasni a preji mnojo sil do dalsich boju. 🍀🍀🍀🍀🍀
Můžete zajet na návštěvu, bydlíme cca 15km od Lipna 😊
@pavkova28 dekujeme za tip.😇❤️Když to nevyjde teď, určitě budeme mít tip na výlet 🤩🥳
@esmiro16 moc moc dekujeme 😘
@pavlapavlapavlapavla jo jo…Táňa je taťkovo kopie 😁😁😁
@malsinka dekujeme 😄😄
Jeee to jsou krásné zprávy 😍 koukla jsem hned na všechny posty z dovči. Jsem ráda, že mráček zase zašel a jde se kupředu 💪 užívejte 🥰. Krásnou dovolenou přeji 💐
Netřeba slov..😍.....🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Loni jsme se na Korzu minuli,a letos tam nejsme,ale ráda tam na to vzpomínám,bylo to príma.Uzivejte.
Napadlo mě jen ke kočárku - syn je asi o měsíc-dva mladší a taky pořád kočárek taháme, protože jinak ho musím nosit já.




Jak jí zesvětlaly vlásky 😍 kočička je to 😘