To proste chceš 🙈 cely říjen byli menší nemocný, od středy teď nastoupili do školky 🙈 od pondělí opět doma , včera přišla starší ze školy a ze nic necítí 🙈😂oka , dneska pcr testy a čekáme co z toho bude 🙈 na škole to padá jedno za druhym .pokud nastane on-line výuka tak jsme nahraný , nemáme PC ani tablet ,na telefonu uvidí kulový 🙈 takže se tu jen modlím ať to má vše z rýmy 🙈 a do toho manžel , Šikula, během dvou měsíců podruhé neschopenka . Jednou zlomený prst na ruce ,po druhé na noze 🙈🙈🙈 si tak říkám …kdy bude lip ? 🤔🤔🤔🤔😂
Já bych honem nějaký notebook pořídila, protože dřív nebo později to na vás padne 😔
Rekla bych, ze v dnesni dobe je tablet/notebook/PC pro dite skolou povinne nutnost. Takze pokud neporidit "jen tak", tak "od Jeziska" urcite doporucuju. Taky kupujeme
Skola ny ti mela zapujcit vybaveni, u nas nabizeli aby vypimohli a zajistili kdo nemel...kdyz ny byla nutnost a prislo to, ptala bych se...
Kdybyste potřebovali mám jeden notebook k zapůjčení 🙂
My koupili tablet o prázdninách zároveň s aktovkou. Nebyli jsme tak naivní, abychom si mysleli, že ho nebudeme potřebovat. Kamarádky malá dělá na mobilu a je to opruz. Jinak naše škola půjčuje vybavení, pokud někdo nemá, tak to zkuste.
Ja prisla komplet o cich a chut pred dvema tydny na par dni a bylo to opravdu jen z rymy, dutiny to nejak nedaly. Pcr negativni. Tak drzim palce at je to i vas pripad 😉
Tak bohužel je pozitivní 🙈
@lenka421 děkuji za tuto zkušenost. Já zjistila náhodou včera večer, když jsem si přetřela zápěstí zkušebním parfémem, že vůbec nic necítím a chuť nemám taky žádnou poprvé v životě jsem si nevychutnala jídlo, takže dnes jdu na PCR a moc doufám, že budu negativní a je to jen z rýmy, která se mě už 14 dní drží.
Jeee,no tak snad to nebude Covid...Jinak synovci to dali na mobilu 🙂