holky prosím ktere jste využily tu akci 32 fotek v krabičce zdarma . je to opravdu tak jednoduché nebo je v něčem háček nechce se mi věřit že by mi někdo dal něco jen za poštovné :D
Využila jsem a je to opravdu tak. Vyberete si fotky, můžete si je i nechal lehce upravit jejich filtrem, pošlete je k nim a po doručení vaší platby (99 Kč) začnou fotky tisknout a do dvou dnů je máte doma. Já objednávala v pátek, platila v pátek, a v úterý už mi psali, že expedují a ve čtvrtek mi je paní pošťačka donesla. Za mě spokojenost 🙂
Juu co to je? O tom nic nevim 😊 zní to zajímavě
Taky prosím o info kde to najdu.diky
Holky a jdou vam tam fotky davat pres telefon?Me ne 😏
@leniczka23 ale kde :D na čí stránce?
Můžu znát tu jejich stránku?
@vitezove psala to zakladatelka..bontia.cz
@makynaeliska me myslim pres telefon taky nesly. jdu to.zkusit.
bontia.cz
@vitezove ahaaa tak sorry nepsala..😂
@makynaeliska jde to.ojebat kdyz se ti otevre ta stranka kde vybiras jestli styl klasik nebo.polaroid tak si musis nahore v pravym.rohu telefonu otevrit ty tri tecky a zakliknout - stranky pro pocitac..pak to jde😉
Za mě se to nevyplatí. Levnější je nechat si udělat fotky někde ve fotolabu 😉

fakt to tak je..byla jsem spokojena a budi urcite objednavat zase..