icon

Zoe je královna kadění.....jednou se z ní její muž po..re.....doslova....a ona bude šťastná.....

Zoe je ujetá na kadění! Ne teda, že by tak ráda kadila....
Už sem si zvykla, že pokaždé co jdu na wc (čůrat!!) stojí u dveří a máme pokaždé stejný rozhovor: "kakáš?" ... ne brouku, nekakám!... " a teď už kakáš?"....ne nekakám, čůrám...."čůalas?" ...jo už sem čůrala......" a teď kakáš?" ..... dokud neodpovím, že sem kakala tak nedá pokoj....... to, že všude hlásí, že maminka kakala (nejlíp u tchýně :-P ) , nemusím říkat, že .... a ještě se každého zeptá, zda kaká i on.... jednou jsme jeli k babičce vlakem, a babička po cestě k ní domů musela nutně jít čůrat, tak zaplula k nejbližšímu dr na wc, vyčůrala se , vylezla a Zoe jako vždy začala vyzvídat, zda babička kakala......pak celou cestu až k babičce domů, hlásila, že babička kakala......přes celé město....každému.....co kdyby to někdo nevěděl, že 😀 ........ muž chodí darovat krev, chodíme pokaždé s ním...teď naposledy, když zaplul za dveře do vyšetřovny, se mě Zoe ptá, zda tatínek šel kakat..... já věděla co přijde....spotilasem se.....odpověděla sem, že ne, že tatínkovi bude paní doktorka brát krev..... s tím se dle očekávání nespokojila.....ptala se dál, zda tatínek šel kakat, teď hlasitěji..... pánové kolem nás se začali dusit smíchy.....vysvětlila sem, že ne, nešel kakat...... na dvě vteřiny dala pokoj.....a najednou z ničeho nic přes celou chodbu a čekárnu zařvala, že tatínek šel dělat bobek ….. :D …. to už tam umírali smíchy snad i kliky u dveří......když tatínek vyšel ze dveří, tak první otázka byla „kakal si ?“

Jednou se z ní po..ru......doslova …..a ona bude šťastná …..

mmch už jste dneska kakali?????

avatar
25. kvě 2016
avatar

tak teď jsem se opravdu pobavila 😀

25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar

@vercas01 a už si dnes kakala??? 😀

25. kvě 2016
avatar

@aguaverde ještě néééé 😀 😀 😀

25. kvě 2016
avatar

@vercas01 😀 😀 😀

25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar

to nemá chybu 😀

25. kvě 2016
avatar

to nevymyslíš 😀

25. kvě 2016
avatar

@misao to ne 😀 jenže ona je tím kaděním fakt posedlá 😀

25. kvě 2016
avatar

@aguaverde tak jí vyřiď, že já už byla 😉 😀

25. kvě 2016
avatar

@misao ooo bude šťastná 😀

25. kvě 2016
avatar

Hustaaa holčička 😂😂😂😂

sticker
25. kvě 2016
avatar

Tak to mě fakt pobavilo 😃😃😃

25. kvě 2016
avatar

neeee 😀 😀 tesim se co u nas budou za rozhovory 😀

sticker
25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar

Děkuji, děkuji, děkuji! 😂
Sice jsem dneska ještě nekakala, ale za to jsem si poplakala smíchy! 😂
PS: Byly by skvělá dvojka s naší Idu! Ta poslední dobou nejradši kaká na zem!! Přijde za mnou a řekne: "MAMÍ JEŽIŠI BOBO TAM!"
Zoe by měla dokonalý přehled 😉😂

25. kvě 2016
avatar

@zuzana.79 božínku, to by Zoe umřela rodostí 😀 bobek v přímém přenosu 😀 😀

25. kvě 2016
avatar

@aguaverde klidně nám jí pošli na léto 😉 U nás se jí bude všeobecně líbit! Jak je nás doma jako psů, tak je na záchodě stabilně někdo a máme stále trošku pootevřené šoupací dveře, tak by mohla k výslechu i nakukovat 😂😉

25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar

@zuzana.79 balím a posílám 😀 u vás bude jak v sedmém nebi 😀 jen ji prosím k tomu wc dejte židli 😀 ať si chvíli sedne při otázkách na bobek 😀

25. kvě 2016
avatar

@aguaverde to není vůbec problém! Idu tam má dvě u zrcadla 😂 Myslím, že si holky budou rozumět 😉

25. kvě 2016
avatar

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 tak to je dobrý😂😂😂😂😂😂😂😂

25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar

@aguaverde chčiju maggi v kostkách 😀

25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar

@mrs.bistra až budeš kadit napiš :D

25. kvě 2016
avatar

@aguaverde chceš podrobné info? 😀

25. kvě 2016
avatar

@mrs.bistra já ne 😀 ale Zoe to jistě ocení 😀

25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar

By si rozuměla s mým mužem

sticker
25. kvě 2016
avatar
25. kvě 2016
avatar

To je krásný, jinak jestli jste někdo dnes nekakal, vězte, že jsem to převzala za vás..byla jsem od půlnoci tak 8x, uaaa.

25. kvě 2016
avatar

To jsem ráda, že v tom nejsem sama a náš má ještě libůstku a tvrdí, že vykaká maminku, tatínka,... no prostě vykadí celou rodinu, taky se z něj brzo po... :D

26. kvě 2016
avatar

@anejka83 nedáme je dohromady??? byli by dokonalý pár k pos...ní 😀

26. kvě 2016
avatar
26. kvě 2016
avatar

@aguaverde no to by byla dvojka

26. kvě 2016