Jaké jednorázové plenky jsou opravdu dobré? Děkuji za reakce
My používáme zelené pampers, Dada premium Care a sovičky z
Alberta😊
Tak to zalezi i na miminku. Ja mela pro dceru pampers a dobry, ale prijdou mi zbytečně drahy. Pak mela Dada, Babylove, Happy Bella, Fred a Flo, Lupilu i z Alberta a vsechny v pohode. Na prd jsou z Tety ty Happy baby nebo jak se jmenuji a Huggies to byl propadak
Babylove Dm
Ja pouzivala na mimi zelene pampers a ty ted maji v penny v akci za 220, vcera jsem zrovna brala a chci vyzkouset i dada plenky 🙂 babydream mi prisly takovy tvrdy, ale je to prece jen uz par let zpet 🙂
Babylove z DM - u první lépe seděly ty klasické, u syna teď ty eko
Babylove z dm a ted me velmi mile prekvapily fred and flo z tesca
Já měla Pampers,Dada,happy a teď používám sovičkový z Alberta a se všema jsem byla spokojená
Nekde rict jednoznačne ktere. Nekomu sedi pampers druhemu ne. Memu jednomu diteti sedeli i levnejsi z dmka a druhe bylo po nich silene opruzene. Takze se musi proste zkoušet. Ja osobně kupuji pro syna pampers a obcas fred&flo. A jako prtavemu mimi jsem kupovala Happy.
Zaklezi co dite snese nejvic, me se holky po pamperskach osypaly obe dve, u nas se nejvic osvedcily babylove z dmka a lupilu z lidlu...
Za me Dada 😉
@beth92 Jo na ty Pampers jsem se chystala ale malej má teploty tak příště ..Dáda plenky mám jedničky někdo chválí a někdo ne tak uvidíme
@alexhonza u syna nám vyhovovalo vše mimo Pampers premium care..lupilu mě zaujali že mají výkroj na pupík ve vel 1 a 2 tak mám taky na zkoušku
Asi to chce zkoušet a uvidíme co sedne..doma mám připravené Pampers zelené i bílé, Dada, kolorky, Bella pár ks, Fred And Flo pár ks, bezva plenky pár ks, babylove eko, lupilu...u syna jsem byla spokojená z alberta v té době šmoulové tak určitě taky zkusíme 🙂
babylove z dm
Když se malá narodila používali jsme pampers premium care, pak chvíli dada a lupilu, Bella happy a teď už rok používáme Fred and flo, ale se vsema spokojenost
Dada, babylove a kolorky
Nevím každý asi poradí tě které sedí dítěti doma.. Každé dítě je jiné a každému sedí něco jiného, prostě zkusit, u nás dasa, babylove strašné jediné pampers a kolorky ano tě nové zelené české nám nesedí.
Pampers nebo Babylove.ale záleží na dítěti,jako ve všem.
Kup si různé, nejlépe takové, které máš po ruce (abys mohla rychle vyběhnout do krámu, když dojdou) a vyzkoušej, co sedí tvému dítěti. Já mám nenáročné děti, takže jim sedne skoro vše. Proto u druhého už nekupuju předražené pampers. Vyhovují mi nejvíc Babylove z DM, dobré jsou z Lidlu a milé překvapení Fred&Flo z Tesca. Ale do Tesca jezdím nahodile, tak je nekupuju.
Dada jiné se nám neosvědčily.
Dada
Kupovali jsme dada, teď už delší dobu jedem na pampers premium care...
U syna jsem používala zelené pampers ale od té doby se nějak ztencily...🙈
Bezva plenky a kolorky 🙂
Fialové Dada.
Záleží, jak máš náročné miminko.. 🙄
U nás prošly jakékoli.
Nevidím v tom zas tak velké rozdíly.. Možná v ceně 🙂
Dada
@mischalinka to já ještě nevím 🤷 narodí se za měsíc 😁
@ajina17 😀
Začala bych s Pampers premium care a pak postupně zkoušela nějaké levnější, jestli chceš ušetřit nějakou kačku 😉
@mischalinka jj mám vel 1 Pampers premium i zelené,Dáda,pár zbytku od kamarádky ruzne značky a ještě lupilu jsem zkusila koupit ..pak dvojky mám kolorky,babylove eko a lupilu
Já byla spokojená s plenami Babylove z DM 😉