icon

Musím říct, že jsem se dostala do situace, kdy to asi vzdám... Bude mi třicet, mám dvě děti a přesto, že by jsme ještě jedno chtěli, se mu k nám nechce přes vydatnou snahu a pomoc lékařů. Tak se tím prostě přestanu zabývat a budu šťastná za dvě kráné a zdravé děti... Zítra jdu na pohovor na skvělou pozici!! Snad vyjde aspon to a když ano, začne naší rodině úplně nová etapa života. Třeba bude mnohem lepší, než by byl život v pěti... Tak mi držte palce!!

avatar

No a az nastoupite na novou pozici tak budete mit myslenky jinde a otehotnite. Uvidite😉

19. led 2016
avatar

@andyci jako jsem to mela ja 😉

19. led 2016
avatar

@andyci no to bych právě nerada :oD Přijde mi to nefér k zaměstnavateli...

19. led 2016
avatar

@anetka1701 tak pak jedine antikoncepci😊

19. led 2016
avatar

@andyci tak to je jasné 🙂 na přírodě bych to nenechala 🙂

19. led 2016
avatar

@anetka1701 😊 tak vam budu drzet palce✊, hlavne at jste vy spokojena.

19. led 2016
avatar

Moc držím palce, ať jste všichni spokojení!

19. led 2016
avatar

Tak my je budem drzet 🙂

19. led 2016
avatar

Přeji, ať práce vyjde a jste všichni spokojení 😉

20. led 2016