Musím říct, že jsem se dostala do situace, kdy to asi vzdám... Bude mi třicet, mám dvě děti a přesto, že by jsme ještě jedno chtěli, se mu k nám nechce přes vydatnou snahu a pomoc lékařů. Tak se tím prostě přestanu zabývat a budu šťastná za dvě kráné a zdravé děti... Zítra jdu na pohovor na skvělou pozici!! Snad vyjde aspon to a když ano, začne naší rodině úplně nová etapa života. Třeba bude mnohem lepší, než by byl život v pěti... Tak mi držte palce!!
@andyci jako jsem to mela ja 😉
@andyci no to bych právě nerada :oD Přijde mi to nefér k zaměstnavateli...
@anetka1701 tak pak jedine antikoncepci😊
@andyci tak to je jasné 🙂 na přírodě bych to nenechala 🙂
@anetka1701 😊 tak vam budu drzet palce✊, hlavne at jste vy spokojena.
Moc držím palce, ať jste všichni spokojení!
Tak my je budem drzet 🙂
Přeji, ať práce vyjde a jste všichni spokojení 😉
No a az nastoupite na novou pozici tak budete mit myslenky jinde a otehotnite. Uvidite😉