Víte, že už jsou nové díly Emily in Paris, že jo? 🙂
Zrovna jsem dokoukala. 😅😀
Už mám shlednuto a chtěla bych další 🙁
Já mám řízený odpočinek po 3. dávce, tak mi to jde hezky do noty 🙂 Jako není to dílo na Oscara, ale stačí mi krásní lidé a oblečení, lokace a sem tam vtípek 🙂
Ja se v noci nemohla odtrhnout. Pres den pokracovani Sex ve meste, v noci Emily 🙂
@vanilkacka jojo, tyhle Vánoce jsou fuška 😀
Vím, ale není to už tak vtipny jako první řada a to oblečení je totálně svihly. Chlapi krásní a ženský jak maskary, nemuzu si pomoct. Ale první řada byla fajn, to jo.
Poustela jsem si hned 1.den. Na módu mám stejný názor jako holky výše, pěkný kýč. V posledním dílu na, módní přehlídce" to byla děs a hrůza. A Emily si konečně přiznala svoje city, ale bohuzel pozde.
Holky, jestli slibujete, ze 2.serie Emily je aspon z poloviny tak plytka guilty pleasure jako ta prvni, tak ji skouknu pri nejblizsi příležitosti na jeden zatah 😇
Mě to na začátku druhého dílu druhé řady přestalo bavit 🙂