Ja byla dnes po 3 letech 🤦🏽♀️ Nejdriv tehotenstvi, pak byl Jindrisek moc maly, loni se nedalo... Super to bylo 👍
Já teda jela sama po třech letech a bylo to super .
Zcela neskrývaně ti závidím 😍 Užívejte!
@apacheee Manžel má peckovní... respirator / šátek? 🤣🙈🤔👌
@daisymaminka je to kukla🙂 A je boží
@apacheee Veru kontrolovali očkování ? A za kolik ste půjčili na celou sezonu, taky jsme půjčovali, v hk
@vercabetty Veru, byli jsme na Benecku a nezajímalo je vůbec nic. Pro Tobiho máme půjčenou celou sadu lyže, boty, přilba, brýle + seřízení za 1700 Kč. Na kolik vyšlo vás?
@apacheee super ...ja teda nelyzovala od té doby co mám Bettku což už bude 10 let 🤣...ale driv jsem lyzovala odmala a měla i kurrz instruktora školního lyžování a vedla lyžák ...no a ted bych ráda asi občas zase s Ondrou zašla 🤣 tak uvidíme jestli vůbec vnajdu lyže a pustej me tam 🤣 jinak my máme asi za 2 se vším půjčený.
Užijte si to. Také řada lyzuju, ale už jsem se k tomu dlouho nedostala. Akorát teda doufám, že v Čechách konečně dostanou rozum a začnou očkování kontrolovat, jinak to zas bude zábava s omikronem ....
@ilonne a proc by měli když to očkování přenášejí úplně stejně ?? 🤣
@vercabetty Tak první věc je, že nemáš pravdu- očkování Covid přenášení méně než neockovani, vždyť je to pořád dokola. A druhá věc je, že ať přijedeš do Rakouska nebo do Německa (vlastní zkušenost) nebo jinam do zahraničí (zkušenost známých) všude očkování poctivě kontrolují. Jen tady si z toho každý dělá "cochcarnu" a pak se všichni diví, proč tu lezou čísla do desetitisíců. Na podzim se to tu jednoduše nechalo neřízene promorit a ve školách? No super - každou chvíli karanténa. Všichni říkají, že to nesmí odnést děti. Sdílím stejný názor, ale to by se dospělí museli chovat zodpovědně. A k tomu ma hodně Čechů daleko.....každý akorát přemýšlí, jak to obejít.
Holky, moc vás prosím, nehádejte se tu o Covidu - každý na to máme nějaký názor, který už se asi nezmění, tak ať si každý žije, jak sám uzná za vhodné 🙏
@ilonne jedna blbost vetsi než druha co píšeš. Ale kvuli Verce to více komentovat nebudu...jinak bych ke všemu měla co říct 🤦 😉
Kdybys nesehnala, tak mrkni tady, já už měla vybraný k objednání tady, pokud by se nám v psoledním bazaru nelíbilo🙂

Taky se na ni moc těším.