icon
1 / 1
avatar

my koupili malirsky stojan/kufřík/ v Lidlu, je tam i sada barev, štětce, platna. Pokud rad maluje, tak se to neztrati

23. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jijulka něco takového mám v záloze, ale je to takové moc univerzální, radši bych něco, kde má jasný program a cíl🙂 Každopádně moc díky 😍

23. lis 2021
avatar

Veru, za nás mělo největší úspěch korálkování sice to je adventní kalendář ale posílám pro inspiraci. Kluci byli nadšeni a letos si přáli něco podobného a nesehnala jsem nic. https://www.kreativni-hracky.com/zazehlovaci-ko...

Dobré je také pískování z radost v písku

23. lis 2021
avatar

@apacheee Diamantové malování znáš? Ale nevím, jestli to není spíš pro holky
https://www.diamantovani.cz/Diamond-painting-HO...

23. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@sebestka to vůbec neznám, děkuju, vypadá to moc hezky a dobře by u toho procvičil jemnou motoriku🙂

23. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@stratford moc díky za tip, pokoukám🙂

23. lis 2021
avatar

Zkuste mrknout na kreativni sady od firmy Djeco. Je toho asi vic pro holky, ale pro kluka se taky určitě neco najde.

23. lis 2021
avatar

A co pískované obrázky. Já je miluju.

23. lis 2021
avatar
23. lis 2021
avatar

A co malování na kamínky? koupit fixy, lak, kamínky. Můžete pak roznášet po výletech (pokud už děláte, tak to přejdi 🙂) Mého syna taky bavily zažehlovací korálky.

23. lis 2021
avatar

Syn ma rad malovani podle cisel, ma obraz na platne z maluj.cz

23. lis 2021
avatar

Já mám pro syna nachystané svítící vyšívání (https://www.pipasik.cz/produkt/stela) a pokukuji po papírových skládačkách.

23. lis 2021
avatar

kluci dostali malování podle čísel a je to super.

23. lis 2021
avatar
23. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@zebruska díky, tam jsou boží motivy, už házím do košíku🙂

23. lis 2021
avatar

@apacheee u nás dostanou na Vánoce další, ty první jsem vyzvedla, když akorát přišla na návštěvu angína, tak jsme měli hned hotovo a o zábavu postaráno. Jasně že drobné kousky sám nezvládl, ale Vítek dostal vesmír a skoro polovinu udělal sám, Zdenda má delfíny a tak z 90% samostatně... Těší se, až jim to tatínek dá na zeď. Ve škole furt dělají něcoze zažehlovacích korálků, což je super, ale co z toho, tady je aspoň ozdoba nebo dar někomu... jo a když dojdou barvy (nám se nestalo zatím),pošlou prý zdarma další.

23. lis 2021
avatar

Koukni sem www.vymalujsisam.cz nechala jsem z nasi fotky udelat obraz a potom jsem ho barvama vybarvila, diamantove malovani je taky super

23. lis 2021
avatar

Pískování, jestli neznáte, určitě zkuste https://www.hravameli.cz/malovani-piskem/
Jednoduché obrázky od 3let, složitější dají zabrat

23. lis 2021
avatar

@apacheee Diamond painting doporučuju...😊

23. lis 2021