@jana7ka Taky mi to tak strašně chybělo, tak jsem moc vděčná, že letos to zatím jde. Uvidíme, na jak dlouho je zase budeme muset schovat my. Je úžasný, co ten tanec zvládne dělat s tělem, tak se "modlím", ať nám tréninky zůstanou zachovaný 🙏
A tobě držím pěsti, ať je zase můžeš brzo vytáhnout 🍀
25. lis 2021
Krásný a závidím. Mého muže k tomu nikdy nedonutím :(
25. lis 2021
Máte krásný postoj 🙂
25. lis 2021
Sluší vám to. ❤
25. lis 2021
@oveckaluky děkujeme Luci ❤
25. lis 2021
Taky bych chodila i manžel by do toho šel. V tanečních jsem nebyla ptž na to nebyli doma peníze. No a teď když by jsme mohli. Nemáme hlídání 😩 Jsme od rodiny daleko
28. lis 2021
Taky chodíme, moc nas to baví. Manžel je talent, ale dělá to spíš kvůli mě 🙂 jsem mu vděčná.
28. lis 2021
Ted se slzou v oku vzpominam na sva mlada leta.
28. lis 2021


Závidím, už druhý rok jsem taneční boty neobula.