Jak ve svým životě vůbec nemám chvíle, kdy lituji věcí, které se staly, nebo naopak nestaly, tak jsem v posledních letech jednu jedinou našla.
A to, že jsem se ke společenskému tanci nedostala včas. Tenhle sport mě tak neskutečně baví, že je mi to líto. Každý týden je to sice pěkná dřina, ale přestože večer po tříhodinovích trénincích úplně odpadnu, tak psychicky mi to dělá tak strašně dobře a vypnu u toho od úplně všech starostí ❤️
A poslední dva tréninky nás s mužem pan Mistr tak dojal, že mi radost z toho vydrží minimálně celou zimu😍
@jana7ka Taky mi to tak strašně chybělo, tak jsem moc vděčná, že letos to zatím jde. Uvidíme, na jak dlouho je zase budeme muset schovat my. Je úžasný, co ten tanec zvládne dělat s tělem, tak se "modlím", ať nám tréninky zůstanou zachovaný 🙏
A tobě držím pěsti, ať je zase můžeš brzo vytáhnout 🍀
Krásný a závidím. Mého muže k tomu nikdy nedonutím :(
Máte krásný postoj 🙂
Sluší vám to. ❤
@oveckaluky děkujeme Luci ❤
Taky bych chodila i manžel by do toho šel. V tanečních jsem nebyla ptž na to nebyli doma peníze. No a teď když by jsme mohli. Nemáme hlídání 😩 Jsme od rodiny daleko
Taky chodíme, moc nas to baví. Manžel je talent, ale dělá to spíš kvůli mě 🙂 jsem mu vděčná.
Ted se slzou v oku vzpominam na sva mlada leta.


Závidím, už druhý rok jsem taneční boty neobula.