icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    25. lis 2021    

Jak ve svým životě vůbec nemám chvíle, kdy lituji věcí, které se staly, nebo naopak nestaly, tak jsem v posledních letech jednu jedinou našla.

A to, že jsem se ke společenskému tanci nedostala včas. Tenhle sport mě tak neskutečně baví, že je mi to líto. Každý týden je to sice pěkná dřina, ale přestože večer po tříhodinovích trénincích úplně odpadnu, tak psychicky mi to dělá tak strašně dobře a vypnu u toho od úplně všech starostí ❤️

A poslední dva tréninky nás s mužem pan Mistr tak dojal, že mi radost z toho vydrží minimálně celou zimu😍

avatar

Závidím, už druhý rok jsem taneční boty neobula.

25. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jana7ka Taky mi to tak strašně chybělo, tak jsem moc vděčná, že letos to zatím jde. Uvidíme, na jak dlouho je zase budeme muset schovat my. Je úžasný, co ten tanec zvládne dělat s tělem, tak se "modlím", ať nám tréninky zůstanou zachovaný 🙏

A tobě držím pěsti, ať je zase můžeš brzo vytáhnout 🍀

25. lis 2021
avatar

Krásný a závidím. Mého muže k tomu nikdy nedonutím :(

25. lis 2021
avatar

Máte krásný postoj 🙂

25. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@rybizka ono je to složitý, no, "bohužel" to musí bavit fakt oba. Můj muž do tanečních nikdy nechodil, protože nechtěl, takže mě hodně překvapilo, že ho to taky chytlo. A hlavně je v tom fakt dobrej 😍

25. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@antoinet děkujeme 😍

25. lis 2021
avatar

Sluší vám to. ❤

25. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@oveckaluky děkujeme Luci ❤

25. lis 2021
avatar

@apacheee Tak na zítřejší večer jsme se s manželem domluvili na latině. Pokud se nevejdeme do kuchyně tak vyklidíme obývák.😉

25. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jana7ka a to je krásný, my si takhle vloni udělali doma ples ❤

Užijte si to!

25. lis 2021
avatar

Taky bych chodila i manžel by do toho šel. V tanečních jsem nebyla ptž na to nebyli doma peníze. No a teď když by jsme mohli. Nemáme hlídání 😩 Jsme od rodiny daleko

28. lis 2021
avatar

Taky chodíme, moc nas to baví. Manžel je talent, ale dělá to spíš kvůli mě 🙂 jsem mu vděčná.

28. lis 2021
avatar

Ted se slzou v oku vzpominam na sva mlada leta.

28. lis 2021