Taky jsem loni kupovala v DM, poprvé, jindy jsem je brala vždy v papírnictví. A taky mi přišly nejhezčí, co jsem tak viděla. A to nekupuju extra dětské, spíš jen nějaký minimalistický design.
@la_amanita když budeš mít cestu, koukni, u nás minimalistické měli moc hezké, ale tyhle mě uchvátily víc
Já už mám nakoupeno, jsou opravdu boží😉
Ten zelený s liškami už mám taky koupený 😍. A ještě s tučňáky, ale ten u tebe nevidím 😀
Já koupila s jednorožcem. Fakt moc pěkný motivy mají 👍🏻
Taky už mám nakoupené, 2 vánoční a pak samozřejmě nesmí chybět pracovní stroje na papíře 🙈 Možná ty dárky ani nerozbalí 🤣
Taky už je mám 🙂 kupuju tam každý rok a letos se stejně jinam nedá. Akorát jmenovky jsem nenašla, beru takové třpytivé nalepovací, budu na ně číhat.
Papíry z dm miluju, kupuju je kvůli ceně, ale minule mi je obdivovaly nezávisle na sobě tchýně i švagrová, jak jsou krásně pevné a příjemné. Dm je to jediné co mi v našem městečku chybí. Snad se taky někdy dočkáme 😀
Miluju jejich papíry. Jako jedny z mála jsou fakt pevné a velké, takže ve srovnání obstojí stůj co stůj. Jsem na papíry hrozný sysel, takže do dmka už teď nesmím 😃
Achjo...já si tě budu muset asi odškrtnout z oblíbených...pokaždý zjistím, že nutně musím do dm....dneska jsem šla kolem a zapomněla jsem, že chci ty prskavky dlouhé...no a teď už potřebuju nejen prskavky..:D
Ty jsou krasne 🥰. Ja jeste z DM nemela, muaim vyzkoušet. Kolik stoji ?
To DM to nás jednou zrujnuje 😅 Takže vánoční toaletní papír, teď ještě papíry. Včera jsem objednávala, před 14ti dny nákup v kamenném obchodě 😁
@ivakalinova když oni maj tolik bezkonkurenčních věcí. Nemysli si, David občas tohle ambasadorství pěkně proklíná 😂
@apacheee presne tak, vzdycky to vsechno potrebuju 🥰. Jo, je to treba si udelat radost. Nastesti, nam DMka nezavreli, kdo si dela radost v obuvnictvi, ten to ma ted horsi 😀. Jediny co ted delam jinak, ze si produkty (hlavne novinky) zcihnu uz online a pak jdu na prodejne vic na jisto, abych tam zas moc nezdrzovala.
Uz mam nakoupeno od uterka. Letos jsou opravdu krasne.Ale presne jako na jare,uplne vyprodane ovesne mleko a zasobovani v nedohlednu.Budu muset konecne jednou objednat pres eshop dokud je alespon tam🤷🏻♀️
Jakto, že ještě nemám ten druhý zleva s veverkama? 🤔😅 Ukecaly jste mě, dopisuju na seznam velkého nákupu 😂 Papír to už bude z dm čtvrtý 🤷♀️😁
Ty lišky, ty jsou prostě ňuňu.
Ve středu jedu do DM, tak doufám, že ještě něco z toho u nás mít budou. 🙂


Mám ráda papíry z DM a Lidlu, ten rozprostreny je nádherný, škoda že je loňský.