Kdo na podzim netvoří z kaštanů, jako by nebyl 😁
My už jsme připravení, samozřejmě nesmí chybět:
✔️ kaštany
✔️ nůžky ✂
✔️ lepidlo
✔️ vatové tyčinky z #dm
✔️ špejle z #dm
✔️ párátka
✔️ sirky
✔️ lak na nehty
A co vy - také se chystáte tvořit, nebo už dokonce máte hotovo? Pokud ano, dejte zprávě lajk 👍
A do komentáře se klidně pochlubte, jací kaštanovi krasavci vznikají u vás doma 📷
Emm si vymyslela věnec z kastanu
Tvoření mě odjakživa nebaví 😆
@magicaetezzz my zase dělali šipkové, ale měla jsem je na focení 📷
Ja se priznam 😂 tyhle kravoviny u nas nejedou 😂
@vitkovakaterina u nás taky ne, dcera by to chtěla mít někde vystavený a na to já nemám 😂
netvoříme a klidně to přiznám 😂 mě to totiž už v dětství nebavilo...
Kaštany máme na házení 😁
A ježci že šišek...
My teda zatím ne z kaštanů, ale dnes jsme také tvořili ježury ze šišek 🙂
My ještě nemáme věk na tvoření, ale určitě v budoucnu budeme🌰🌰🌰
Kamarádka chtěla svícen s panáčkama, ještě jsme dělaly zvířátka.. A ježka ze šišek 😊
My teda ne kastany,ale chytlo nas slane testo🙂
My zatím jen tohle, ale určitě ještě uděláme Kaštanová zvířátka
My bohužel ano 😁 ..ale auu moje prsty 🙈😂
My jsme dnes vyrobili věnec.... A bavilo nás to. Zvířátek asi moc nebude, kaštany u nás zatím moc padat nechtějí... 😁
Tak zvířátka a postavičky z kaštanů nesmí chybět, ale krom této klasiky jsem zkusila naučit kluky šít. Musím říct, že na to že jim je 5 let a jsou kluci to dopadlo dobře.
To máte tak, vezmete kaštan, nakreslíte na něj obličej, nakonec celou postavičku, starší nadšený, někam to pak položí, i když ví, že si to má uklízet a pak vidíte mladšího, jak si z toho kaštanu udělá mlsku a je celý černý od centrofixu, co byl na kaštanu 🙈
Naše tvoření do školky 🙂
My jdeme dnes tvořit 😉














Davala sem na zed, ale hledani a sbirani je stejne nejvetsi zabava (zatim) ☺️