Když jedete na dovolenou, školení, služební cestu či delší výlet, berete si s sebou drogerii v běžných baleních, nebo raději sáhnete po miniaturách?
Když cestujeme my, tak se vždy snažím nebrat s sebou zbytečnosti a u některých produktů sáhnu raději právě po miniaturách. Zaprvé šetří místo a zadruhé je pak zavazadlo i lehčí - i když ho většinou netáhnu já, ale i tak že jo 😇
Z klasických velkých balení vždy beru šampon, kondicionér a sprcháč, protože tam by mi většinou miniatury nestačily 😀
Nevím, jak je to s možností koupě miniatur v jiných drogeriích, protože jsem už strašně dlouho nikde jinde nebyla, ale v #dm můžete koupit jak miniatury jejich privátních, tak i klasických značek. A musím říct, že mě dost překvapil široký výběr 😉
Mám univerzální mini lahvicky kam si prelevam, kupuji ale jejich mini lak na vlasy ten mi bohatě stačí i na doma 😂
@deaneira29 vidíš, ten ani netuším, že v mini je 💣
Výběr miniatur je v DM vážně pestrý. Já je kupuju když někam jedeme jen na pár dní.
@apacheee jojo přímo jejich balea 😉 mají i tužidlo
Záleží na tom, na jak dlouho jedeme. Ale co mi vždy stačí i na delší dobu jako miniatura je micelární voda, deodorant, lak na vlasy a gel/pěna na holení. A také to co jde, přelívám.
Dcera ocení , že sebou na tábor netáhne plná balení, ale například kondicionér jí stačí v miniaturce.
Mám vymyté lahvičky od miniatur z dřívějška a přelévám do nich.
Miniatury, zvláště když jedeme na motorce na pár dní
Také miluju miniatury 🤩 super vynález.
Taky vozím miniatury, vymývám je a doplňuji, dokud drží vršky.
Miniatury, ale už často s vlastním obsahem, protože používám speciální věci, které se v miniaturách neprodávají🙂
Já se přidávám do gangu miniatur vyrobených doma. V Orionu mají tyhle hezké lahvičky, šroubovací uzávěr, na šampon, na repelent s pumpičkou, placaté na krém …
Něčeho beru velké klasické balení ( šampon, sprcháč, opalovací krém, vlhčené toaleťáky, pastu na zuby..) a něčeho miniaturu ( intimgel, ubrousky na ruce, čistící gel na obličej, odličovací tampony. Malé lahvičky jsem měla z ikea,ale jelikož nemám popisku,tak jsem hned zapomněla co kde je. Teď po roce už to nevím vůbec. Miniatury kupuju v DM a Rossmann.


Miniatury, ale nekupujeme je už. Přeléváme do starých lahviček.