icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. zář 2020    

Malá zásoba svačinek a snídaní z #dm 🛒

Ps: všimli jste si už nových obalů babylove kapsiček? A co na ně říkáte?

U nás doma se líbí opravdu moc 👍

avatar

Za zvířátka jsem vděčná, dost teď kapsicku u našeho mladete zatraktivni.

14. zář 2020
avatar

U nás už se kapsičky nejí a když už, tak jedině tyto. Dnes nadšený z nových obrázků snědl hned 3 😲🙊

14. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@zuzekk u nás je teda úplně zatraktivňovat nepotřebujeme, ale kluci je pořád okukovali. Jsou opravdu líbivé

14. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivetaa94 ty jo, tak to je super marketingový tah 😂

14. zář 2020
avatar

@apacheee ale tak, hlavně očividně chutnají, kdyby ne, ani obrázek by nepomohl zejo 😊😊😊

14. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivetaa94 to máš samozřejmě naprostou pravdu 🙂

14. zář 2020
avatar

U nás teda poslední dobou kapsičky moc nejednou. Ale miluje ty ovocné tyčinky, aktuálně je nejžádanější myšičková 🙈

14. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@mirecka.jaroscakova u nás jedou kapsičky a tyčinky, ale čím dál víc začínají preferovat tyčinky🙂

14. zář 2020
avatar

Tyčinky jsou top i u nás.

14. zář 2020
avatar

Změnily se nejen obaly, ale i gramáž z 90g na 100g. Kapsičky super, tyčinky také. Ještě v dm kupuji sušenky bez bílého cukru, mléka a vajec, no a spoustu dalšího.

14. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivetaa94

sticker
14. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@velkabublina jo, vidíš, to jsem zapomněla zmínit 😍

Je tam velká spousta dobrot!

14. zář 2020
avatar

Obaly jsou krásné, ale mohly být větší. Normálně kupujeme kapsičky, které mají 120g. Díky za tip na proteinové müsli. Vyzkouším.

14. zář 2020
avatar

@apacheee Zítra ráno hned musím do DM, Štěpán byl dnes na akutní operaci slepého střeva a večer když jsem byla na návštěvě tak si řekl o kapsičky z DM😊

14. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@petaov my je máme prvně, tak ti zatím dojmy neřeknu, ale běžné kupujeme jiné musli tam s je super, tak věřím, že bude i tohle 😁

14. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@julietta111 tak hlavně, ať už je dobře 🍀🍀🍀

14. zář 2020
avatar

Ja si hlavne vsimla,ze konecne navysili gramaz, ale klidne by to jeste 20g sneslo😂

14. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@anetka9 tak těch dobrých věcí by člověk snědl vždycky tunu 😁

14. zář 2020
avatar

@apacheee to je pravda🙂 většinou to končí tak, že mě bolí břicho:D

14. zář 2020
avatar

Zrovna dneska jsem objednavala pres net. Vsimla jsem si vetsi gramaze, coz je super. Samozrejme i cena se navysila. Ale co me jeste prekvapilo je, ze u prikrmu uz nikde neni od 4.mesice, ale od 5.mesice. Tak doufam, ze to bude mit i stejnou konzistenci, poradne rozmixovane bez kousicku 😉

14. zář 2020
avatar

Co obrázky, ty tomii nefrčej, ale ten obsah! 😳 V naší praci to znamená, že to syn nevytáhne na dva cúcy, ale musím dopomoct vymačkat dno. Ale chvilku mi trvalo, než jsem našla naše oblíbené příchutě.

15. zář 2020
avatar

Design změna fajn, ale víc oceňuji zvětšení kapsiček 😉 Fakt se tahle změna povedla, navíc bych řekla, že teď vypadají víc stylově (čti draze)

15. zář 2020
avatar

Mimo téma
Jak prosim zjistím kolik mám bodů?
@apacheee

15. zář 2020
avatar

@apacheee Díky moc , už je mu daleko lip !

15. zář 2020