Juuu tak uz take budu utracet🙈☺️
12. lis 2021
Mňam a co to je, nějaký medový likér? 😋
12. lis 2021
Také jsme u nich nechali dělat lahvičky na svatbu 😉 super přístup,rychlost i provedení
12. lis 2021
@daisymaminka prosímtě, to jsem zapomněla napsat. Je to klasická medovina🙂
12. lis 2021
Ahoj, prosím tě, jaký máš rozměr těch malých fotoobrazů v pozadí? (odkud?). Děkuji.
12. lis 2021
Mam objednano, MOC dekuju za inspiraci ❤
13. lis 2021

Jé, můžu se optat odkud? Moc dekuji a užijte si krásné výročí ❤