icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. lis 2021    

Na jedné z letošních svateb, které jsem fotila, jsem od nevěsty dostala dáreček v podobě malé lahvičky alkoholu. Vzala jsem si ji domů a pak na ni zapomněla. Před pár dny na mě vykoukla, tak jsme ji s mužem vypili a ta chuť nás naprosto nadchla.

Psala jsem proto nevěstě, zda mi poradí, kde můžu tuhle dobrotu koupit. A dneska už mi dorazil balík domů 😜.

Část je pro muže jako překvapení k výročí a část budou vánoční dárky pro naše blízké. A kromě toho, že mám radost, jak jsem dobře pořídila, tak mě taky moc těší, že jsem podpořila jedno malé domácí rodinné včelařství 😍 A ještě mi etiketu vytvořili na míru podle představ 👍

A přestože alkoholu moc neholduju, tak už se fakt moc těším na neděli, až si spolu příťukneme na těch našich 19 neskutečných společných let ❤️

avatar

Jé, můžu se optat odkud? Moc dekuji a užijte si krásné výročí ❤

12. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@romanka30 jasně, je to vcelibanka.cz a mají tam spoustu nádherných věcí a dobrot a ještě jsou neskutečně milí! A děkujeme🙂

12. lis 2021
avatar

Juuu tak uz take budu utracet🙈☺️

12. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@elifida promiň 😇

12. lis 2021
avatar

Mňam a co to je, nějaký medový likér? 😋

12. lis 2021
avatar

Také jsme u nich nechali dělat lahvičky na svatbu 😉 super přístup,rychlost i provedení

12. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@daisymaminka prosímtě, to jsem zapomněla napsat. Je to klasická medovina🙂

12. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@enidka taky jsem byla nadšená, s paní jsem něco konzultovala přes instagram a byla zlatá, pak mi ještě volal nějaký pán kvůli etiketám, fakt už dlouho mě žádná firma takhle nenadchla

12. lis 2021
avatar

Ahoj, prosím tě, jaký máš rozměr těch malých fotoobrazů v pozadí? (odkud?). Děkuji.

12. lis 2021
avatar

Mam objednano, MOC dekuju za inspiraci ❤

13. lis 2021