Krásný… moc se mi líbí když si dá někdo práci a vymysli si takhle něco svého 🤗🤗🤗
Vypadá to luxusně 👍
U nás už putování s vložkou taky visí ❄️
Každý den si utrhnou jednu pohádku a postoupí o políčko dopředu 🎄.
Pecka!
Veru, to je boží ❤️
@ivakalinova děkujeme Ivčo, mám z toho fakt radost🙂
@hygi jasně, ale ty nejsou Potterovské, jsou klasicky vánoční🙂
Mrkni u téhle zprávy, myslím, že by měly jít přečíst. Kdyby ne, dej vědět, pošlu ti to do zprávy:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/horecka-sobotni-noci-aneb-vyroba-adventn-csy0j8/
Pecka 😉👍👏👏👏
My máme pytlíčkový a že mě to stalo spoustu času! Obdivuji, tohle vůbec netuším, kdy bych tvořila... 😊
@vercabetty díky Veru ❤️
@krtikkrtovaty jo, je to velký žrout času, my tvořili po nocích no 😂
Bozi!
Jinak jestli mate hbogo tak je tam nově turnaj kolejí, je to nová reality show z Anglie 😊





dokonalost.jste boží