@petanevesta tak ať vám to jde hezky od ruky, jsem zvědavá, jak budeme s těmahle vykrajovátkama bojovat my🙂
30. lis 2021
@apacheee děkuju, nápodobně 😉
30. lis 2021

30. lis 2021
Odkud máte prosím vykrajovátka?děkuji 🙂
30. lis 2021
Taky mě zajímá, odkud jsou 🙂
30. lis 2021
Mě by zajímalo to s tím příjmením. To je dělané na zakázku?
30. lis 2021
30. lis 2021
@misa1982
@ptacektweety holky, tvoritko.cz
30. lis 2021
Tak ať se dílo vydaří 🙂 My už máme první várku snědenou 😄
30. lis 2021
Já mám objednáno už týden a dnes mi napsali, že doručí až později 😭.. Chtěla jsem je dát do adventního kalendáře. (konečně jsem se dokopala a začala ho chystat) a teď tam nemám co dát 😁🤦♀️
30. lis 2021
@elinka89 to je bomba 😍
30. lis 2021
Taky mi dneska přišly, jen mě překvapilo, jak jsou obří.
2. pro 2021


taky mám objednáno a těším se, až se dětmi upeču 👏