Tak i my budeme mít Harry Potterovský perníčky 😍
Jelikož jeden z úkolů v našem adventním kalendáři je právě upéct perníčky, jdu je někam zašít, abych vydržela neukázat jim je dřív 😂
A kromě toho budeme mít i vánoční perníčky s naším příjmením 👌
Holky, díky za sdílení, mám z nich fakt velkou radost a bez vás bych je neobjevila 🎁
@petanevesta tak ať vám to jde hezky od ruky, jsem zvědavá, jak budeme s těmahle vykrajovátkama bojovat my🙂
@apacheee děkuju, nápodobně 😉

Odkud máte prosím vykrajovátka?děkuji 🙂
Taky mě zajímá, odkud jsou 🙂
Mě by zajímalo to s tím příjmením. To je dělané na zakázku?
@misa1982
@ptacektweety holky, tvoritko.cz
Tak ať se dílo vydaří 🙂 My už máme první várku snědenou 😄
Já mám objednáno už týden a dnes mi napsali, že doručí až později 😭.. Chtěla jsem je dát do adventního kalendáře. (konečně jsem se dokopala a začala ho chystat) a teď tam nemám co dát 😁🤦♀️
@elinka89 to je bomba 😍
Taky mi dneska přišly, jen mě překvapilo, jak jsou obří.


taky mám objednáno a těším se, až se dětmi upeču 👏