Já led miluju, ale moje tělo je jiného názoru, takže za mě limča bez ledu a ideálně lehce vlažná 😂😂😂
30. čer 2023
S plastovým brčkem rozhodně souhlas 🙂 Byla jsem překvapená, že teď na posledním výletu jsme dostali po dloooouhé době limonádu s plastovým brčkem...tento zákaz prodeje je opravdu padlej na hlavu, není nic horšího, než papírové brčko v IGELITU!
30. čer 2023
Máme stejnou výbavu 😎 A hlavně pytel plastových brček, i všech možných zakroucených, zohýbaných apod.
I když jsem teda zběhla a espresso tonic jedině skleněným 🤫
30. čer 2023
v některých restauracích už dávají kovový brčka. A já je koupila a vozím s sebou.
30. čer 2023
To je vtipný, já naopak všude objednávám bez bublinek, bez ledu a bez brčka.
30. čer 2023
@betelgeuzz já ty kovový strašně nemám rada 😊
30. čer 2023

Ten rohlík v ledu je otvor, kterým se to vyndavá jako u papírových kapesníků? Nějak to pořád nemůžu rozklíčovat. 😀