Tak na ty prázdniny a ať stojí za to ❤️🍀❤️
Dobu limonádiček považuji za zahájenou a nevím, jak to máte vy, ale v tý mý nesmí nikdy chybět led 🧊 a opravdický PLASTOVÝ brčko 🧋
Já led miluju, ale moje tělo je jiného názoru, takže za mě limča bez ledu a ideálně lehce vlažná 😂😂😂
S plastovým brčkem rozhodně souhlas 🙂 Byla jsem překvapená, že teď na posledním výletu jsme dostali po dloooouhé době limonádu s plastovým brčkem...tento zákaz prodeje je opravdu padlej na hlavu, není nic horšího, než papírové brčko v IGELITU!
Máme stejnou výbavu 😎 A hlavně pytel plastových brček, i všech možných zakroucených, zohýbaných apod.
I když jsem teda zběhla a espresso tonic jedině skleněným 🤫
v některých restauracích už dávají kovový brčka. A já je koupila a vozím s sebou.
To je vtipný, já naopak všude objednávám bez bublinek, bez ledu a bez brčka.
@betelgeuzz já ty kovový strašně nemám rada 😊

Ten rohlík v ledu je otvor, kterým se to vyndavá jako u papírových kapesníků? Nějak to pořád nemůžu rozklíčovat. 😀