děti je taky milují. Dostávají je i k svátku a narozeninám. Vždy jsou nadšení. Všechny zvířátka se s nimi pokaždé koupou. 🙂
Máme, a také se synovi líbí
U nás je nemají, jen tu druhou značku, kde je z hraček akorát mrzení. Je to k vzteku.
Děkuji za info, máme doma zatím jen ty medvídky co byly předtím a musím souhlasit ze jsou figurky opravdu krásné 👍
Tahle zvířátka jsou pecka 😍 Děti už se těšej na období vanování, mám naskladněno.
Btw, šumivé kapsle (stejná značka, modrý tubus) mají nově v růžové a blede modré. Jako na tu růžovku se někdo hodně těší 🤫 A vůbec sortiment Saubar je rozšířený, nůžky, pouzdra na tužky, bloky …
Taky je máme rádi, jsou to nejlepší kuličky do vany. Máme už dva ježečky, dvě veverky, srnku a lišku 😀 je tam ještě něco dalšího, nevíte někdo? A kdy bude případně další kolekce 🙂
U nás se hodně zabydlely a rodina konečně pochopila, že Elišce udělá tohle mnohem větší radost, než sladkosti.😊
Díky za tip, z toho budou vyřízení 😀
Dcera je má taky ráda 👍
@rebe můžu se zeptat, proč mrzení?
@heidi_z_hor Protože ty hračky z té druhé značky nestojí za nic, jsou maličké a ani to nejsou vyloženě zvířátka, měli jsme třeba mořskou hvězdici velkou jako nehet na palci, která ani nebyla hezká, takový obyčejný plastový výlisek. Tenhle typ: https://www.dm.cz/ocean-friends-sumiva-koule-do... Opravdu nedoporučuji!
Škoda, že nemáme vanu.. Syn by byl ze zvířátek nadšený 😊
Díky za typ to musím koupit k svatku a k narozeninám 🙂
Díky za tip. Já jsem koupila dvě někdy na podzim a byly v nich fialové mořské hvězdice. Myslela sem, že je tam vždy to samé. Kupodivu děti z nich byly nadšené :D, ale pak se nám podařilo je vypustit i s vanou.. tak teď musím vzít apsoň desatery. Lesní zvířátka frčí.
@mama_mila ještě je zajíc. Vždy je jejich 6.
@rebe my tam měli jednorožce, ale je takový divný a opravdu malinký. Ještě jsou fajn hračky z kouli tetesept, tam jsou mořská zvířátka. Ale jsou taky menší než tyhle od saubar a jsou drahé.
@martinka007 díky, tak ještě zkusíme koupit a uvidíme 🙂
Juu, ty jsou krásné! Asi dceři udělám radost k svátku 😁
@martinka007 a hlavně tetesept strašně rychle šumí. Prováděli jsme test 😉
Holky a jaký je to prosím materiál ty zvířátka?je to stejný jak ten dinosaurus co se namáčí do vody a několik dní roste? děkuji
Dívala jsem se na ně do adventního kalendáře. Díky za typ a @rebe tobě za to, co nekupovat. 👍
@martinka007 můžu poprosit fotku všech. Mockrát děkuji
Dcerce tyhle kuličky s figurkami nic neříkají ,spíše byla zklamaná z velikosti figurek ,měli jsme lišku,srnku,a ježka .Podarovala je malému synovci 🙂 U nás jede pěna do koupele Balea z různou vůní 🙂
Koupila jsem jich 5, jestli nebudeme mit lisku, tak bude veeelka scena 🙈😅
Taky máme už zásobičku 😅


Nemáš prosím informaci, kdy bude nová kolekce? Z téhle už máme zvířátka všechny a nemáme co kupovat.